Günümüzde tam bir estetiklik ürünü olan plise sineklikler daha çok Fransız balkonlarda ve balkon kapılarında kullanılmaktadır. Ayrıca dış tarafa açılan kapılar için oldukça idealdir. Bu sinekliklerin kullanımı da oldukça kolaydır. Ayrıca kolayca monte edilebildiği için gündelik hayatı da pratik hale getirir. Plise sineklikler dikey, yatay ve duble plise sineklikler olarak kullanılmaktadır. Bunun yanında stor sineklikler de bulunmaktadır.

Plise Sineklik Özellikleri

Plise sineklik

Plise sineklik

Yatay ve dikey olarak uygulanabilen plise tül sineklikler günümüzde çokça kullanılır. Bu sinekliklerin genişliği en fazla 400, yüksekliği ise en fazla 300 cm olmaktadır.

Plise sineklikler PVC doğrama tüm pencerelerde uygulanabilmektedir. Ayrıca menteşeli sineklik kapılarının evin içine açılan bölgelerde açarak daralttığı mekânları genişletmede kullanılabilir. Plise sinekliğin bir diğer özelliği ise gerektiğinde toplanabilmesidir.

Pileli görünümündeki tüller ile herhangi bir çarpma ya da dalgınlıkta kendini fark ettirebilmektedir. Köşelerinde bulunan plastik takozlar sayesinde kolayca montajı yapılabilmektedir. Ayrıca günümüzde standart ölçü olarak birçok renk seçeneğinden de faydalanabilirsiniz. Bu sayede kullanıldığı alanlara en iyi görünümü sağlamaktadır. Evinize gerçek bir kullanım kolaylığı sağlayarak şık bir görünüm sunar.

Tülün özel yapısı sayesinde en çok aşınacak kısmı da tüllerin kat yeridir. Ayrıca zamanın geçmesi ve mevsim değişikliğiyle tülün dayanıklılığı ortadan kalkabilir. Bu yüzden kaliteli firmaları tercih etmeniz ve kullanmanız gerekecektir.

Kendini kolayca fark ettirebilen pileli sinekliğin özellikleri bu şekildedir. Birçok kullanıcının bu sayede yaşam alanlarında plise sineklikler çok uygun fiyatlarla müşterilere sunulmaktadır. Bir diğer özelliği ise üzerinde toz tutmamasıdır. Tülün üzerinde yer alan tozu dökmek için ise sinekliğin açılıp kapanması yeterli olmaktadır.

Fiyatları

Plise sineklikler birçok kapı ve pencere sistemi ile uyumlu olarak üretilmektedir. PVC sistemlerinin yanı sıra alüminyum doğrama ve ahşap doğramaların yanında demir doğrama sistemlerinde de kullanılır. Ayrıca dar alan ve kapılar için çok ideal bir sistemdir. Önü demirli bir pencerede ya da dar bir balkonda kullanılabilmektedir.

Günümüzde her firma için farklı bir fiyat politikası bulunmaktadır. Ayrıca ölçüye göre fiyat da değişmektedir. Genelde 50 TL ile 1150 TL arasında değişen bir fiyat politikası bulunmaktadır. Detaylı bilgiler için plise sineklik sipariş edeceğiniz firma ile görüşmenizi tavsiye ediyoruz.

Profilleri

Plise sineklik profillerinde daha çok ahşap profillerin kullanıldığını söyleyebiliriz. Bunun yanı sıra bazı kullanıcılar demir doğrama profillerini de tercih edebilir. Fakat günümüzde en çok tercih edilen ve firmaların da önerileri arasında olan ahşap doğramalar kullanılmaktadır. Bu profiller sinekliğin kullanım ömrünü de uzatır.

Plise sinekliklerin kanat profillerinin dirençli yapısı için alüminyum profiller kullanılır çünkü bu profilleri sinekliğin maliyetini düşürmektedir. Pileli sineklik profilleri ile ilgili bilgiler bu şekildedir. Ek ve detay bilgileri yine üretici firmanızdan alarak tercihlerinizi yapabilir ve uzun süreli ve dayanıklı olan plise sineklikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle