2004 yılında hizmete giren Yıldız Entegre, pek çok alanda aynı anda kalitesini göstermiş ve hızlı bir yükselişe geçmiştir. Vario Kapı, Yıldız Entegre’nin başarısını taçlandırdığı alanlardan biridir.

İşlevsellik

kapı 2Vario Kapı (Vario Door) Yıldız Entegre firmasının üretimini yaptığı Mdf, Mdflam, Sunta, Boyalı Sunta, Suntalam, Mdf Profile, Laminat Parke, Boyalı Parke, Mdf Kapı, Mdf Süpürgelik, Boyalı Levha, Mdf Boy Kapak, Kapı Paneli, Kapak Profili gibi daha pek çok ürün grubundan biri olarak hizmet vermektedir.

Vario Kapılar büyük Mdf preslerinde Mdf malzemenin sıkıştırılması ile oluşumuna başlıyor ve daha sonra Vario kapının yüzeyi farklı modeller ile bir sanat haline dönüştürülüyor. Vario kapılar, aldığı göz kamaştırıcı hal ile mekânlarda büyüleyici bir hava oluşturmayı da başarıyor. Vario kapı modelleri içerisinde kullanılan Mdf ile sağlamlığını kat kat artırarak, müşterilerine dayanıklılığını kanıtlıyor.

Vario kapı modellerinin her biri, yüzeyinde kullanılan malzemeden dolayı, kolay temizlenebiliyor ve ısıya karşı da deforme olmuyor. Zengin renk seçenekleri ile size sunulan Vario kapı modellerinden dilediğiniz rengi kapı modelinize uygulatmanız da mümkün oluyor. Vario kapının renkli dünyasına adım attığınız için her zaman mutlu olacaksınız.

Model ve seriler kapı1

Vario Kapı 2004 yılından bu yana hizmet veren ve kalitesini sadece Türkiye’ye değil tüm dünyaya da kanıtlamış ve Yurt dışına açılmayı başarmış bir firma. Vario kapı modellerindeki görsel zenginlik ve kalite de bunun en büyük göstergesi oluyor.

Vario kapının tüm modelleri ve tüm kapıları kullanılan malzemeler birinci kalite olup, herhangi bir darbeye veya çizilmeye karşı da gayet dayanıklı. Vario kapı modelleri dört farklı seri şeklinde üretiliyor ve her seri birbirinden farklı zevklere hitap ediyor. Her seri bir ilham ürünü de denilebilir aslında. Vario kapının hizmete sunduğu dört seriyi sizinle birlikte inceleyelim;

Ottoman seri kapı modelleri

İngilizcedeki ‘Ottoman’ kelimesinin Türkçe anlamı ‘Osmanlı’ demektir. Zaten seri, adını Osmanlı’nın saray kültüründen ve zarafetinden aldığını, bize sunduğu kapılar ile gösteriyor. Çok zarif işlemelerin yapıldığı ve yaldızlar ile renklendirildiği bu kapı modelleri, özellikle klasik tarzda döşenmiş evlerin havasını fazlasıyla değiştirecektir. Osmanlı saraylarından ilham alınan bu seride Osmanlı ışıltısını siz de evlerinize taşıyabilirsiniz.

Classic seri kapı modelleri

Daha sade ve daha doğal modellerin yer aldığı Classic serisi, modern tarzda döşenmiş evlerin havasını bir anda değiştirebilir. Classic Serisinin kapı modellerinde doğal detaylar yer aldığı için, parlak ya da düz modelleri sevmeyen kişileri mutlaka Classic serisini incelemeye davet ediyoruz.

Elegance seri kapı modelleri

Daha yumuşak hatların ve daha narin detayların kullanıldığı Elegance serisi, içinde barındırdığı üç model ile de göz doldurmayı başarıyor. Modern kapı anlayışına daha soft bir yaklaşım getiren Elegance serisini sizler de evinizde kullanabilir, göz zevkinize hitap eden bu kapılarla ışıltıyı artırabilirsiniz.

Alize seri kapı modelleri

Farklı tarzdaki birçok kişiye hitap edebilecek olan Alize serisi, on iki farklı model ile on iki farklı dünyaya açılmayı başarıyor. Modern çizgiden biraz daha farklı tarzlara doğru kayan bu serinin kapılarında, pek çok değişik uygulama ile karşılaşabilirsiniz.

Fiyat bilgisikapı

Vario kapı dört farklı seri halinde müşterilere sunulmuş kapılar içerisinde onlarca farklı modeli barındırıyor. Her serinin içinde gene farklı zevklere hitap edecek modeller ince bir detay halinde işlenmiş ve seçim yapmakta zorlanacağınız kadar değerli her bir model.

Vario kapı fiyatları, öncelikle seçtiğiniz seriye göre farklılık göstermektedir. Ottoman Serisinden seçilecek bir model yahut Elegance serisinden seçilecek bir modeli fiyat açısından birbiri ile karşılaştırmak pek doğru olmaz.

Vario kapı modelleri arasından fiyat yönünden size en uygun olanı aslında Classic serisi yahut Alize Serisi olabilir. Ottoman Serisi biraz daha ağır bir seri olduğu için, içindeki işlemeler ve detaylar da doğal olarak fiyata yansıyacaktır. Elegance Serisi ise Ottoman Serisi ile diğer serilerin arasında yer almışa benziyor.

Model ve Kod bilgileri Fiyat bilgileri
Vario Kapı Alize Lake Beyaz Camsız VD-A 80 385 TL
Vario Kapı Alize 2012 Trend Camlı VD-A 50 420 TL
Vario Kapı Alize Lake Beyaz G-Camlı VD-A 60 485 TL
Vario Dor Oda Kapısı Elegance Camlı VD-P 10 500 TL
Vario Kapı Elegance Camsız VD-P 10 465 TL

Vario kapı fiyatları, sunduğu kaliteli işçilik ve kullanılan birinci kalite malzemeye nazaran oldukça uygun fiyatlar ile müşterilerin karşısına çıkıyor. Vario kapı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak ve seriler yahut modeller arasında karşılaştırma yapmak için Vario Kapının resmi sitesinde yer alan Yurt İçi Bayilerimiz bölümünden size en yakın bayilik noktasını bulabilir yahut müşteri hizmetleri kısmından satış temsilcilerine ulaşarak detaylı bilgi elde edebilirsiniz.

İzmir bayiliği

Vario Kapı, on bir yıl gibi kısa bir sürede, yani kuruluşundan bu yana kalitesini hem Türkiye’de hem de Dünya genelinde ispatlamış bir marka haline geldi. Kaliteli ve dayanıklı işçiliğine ek bir de görsel olarak sağladığı güzellik, Vario Kapıyı vazgeçilmez seçenekler arasına ekledi. Vario kapı, Türkiye genelinde pek çok bölgede ve ilde faaliyet göstermeye devam ediyor. Faaliyet gösterdiği yerlerden birisi de İzmir.

Vario Kapı İzmir bayiliği, Vario Kapının tüm seri ve modellerini müşterilerine sunuyor. Vario Kapı modellerinden seçtiğiniz herhangi birini Vario Kapı İzmir bayiliğine getirebilirsiniz yahut dilerseniz Vario Kapı İzmir Bayiliğinde yetkili personel ile katalog incelemesi yaparak, merak ettiğiniz noktaları danışabilirsiniz. Vario Kapı İzmir bayiliğine gelerek yetkili ekipten bilgi alan, karşılaştırma yapan ve sorularına yanıt bulan müşteriler, daha kolay ve daha doğru kararlar alıyorlar.

Vario Kapı İzmir bayiliğinde Vario Kapının tüm serisini ve tüm modellerini görebilir, örnek Vario Kapı modelini yakından inceleyebilir ve dilediğiniz renk seçimini yapabilirsiniz. Vario Kapı İzmir size en kısa sürede ürününüzün teslimini sağlayacaktır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (3 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Iletisim bilgileri

Kocaeli/Merkez Ofis
Telefon: +90 262 316 6100 (ISDN)
FAX: +90 262 316 6196 (4
Adresi: Arslanbey Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 1. Cadde No : 13 Kartepe / KOCAELİ


Yorum ekle