Platform kapılar – bir evin güvenliği ve estetiği kapıyla başlar. İç ve dış mekânlarda doğru kapı seçimi son derece önemlidir. Kapı seçerken hem kolay açılmayan, güvenlik opsiyonlarına sahip hem de estetik bir model seçilmelidir. Bunun için ise doğru kapı firmasına başvurmak gerekir. Kırk yıla yakın bir tecrübeyle hizmet vermekte olan Platform Kapı, Türkiye’nin en prestijli kapı firmaları arasında yer alıyor.

Tarihçe ve Kurumsal Bilgiler

Platform kapı logo

Platform kapı logo

Platform Kapı, 2003 yılında temeli atılmış bir firmadır. Türkiye’de fazla kullanılmayan masif kompozit malzemelerin üretimini yapmak için tesislerin temeli atılmış ve firma 2005 yılında üretim ve satış olarak faaliyete geçmiştir. Ancak köklerinin daha eskiye dayandığını da söylemek gerekiyor. Platform Kapı firmasının geçmişi 1977 yılında faaliyete geçen Öztorun AŞ’ye dayanıyor. 1997 yılında mobilya üretimi yapan Öztorun, 2003 yılında masif kompozit kapı üretmeye başlayarak Platform Kapı’nın temelini attı.

Bugüne kadar milyonlarca kişi ve kurum için üretim yapan Platform Kapı, Türkiye’nin en çok tercih edilen firmalarından olmakla birlikte yurtdışı pazarında da belli oranda pay sahibidir.

Firmanın üretim merkezi Amasya’nın merzifon ilçesinde bulunan Organize Sanayi Bölgesi’nde yer alıyor. Ayrıca ülke genelinde yayılmış bir satış ağı bulunuyor. Platform Kapı, müşterilerine aynı zamanda garanti ve teknik destek de sağlayan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir çalışma sistemine sahiptir. Platform Kapı, deneyimli bir personel ve yüksek teknoloji ile üretim yapmaktadır.

Vizyon & Misyon

Platform Kapı AŞ, daha önce Türkiye’de bulunmayan bir kapı modelini kaliteli bir biçimde üretip pazarlamak amacıyla faaliyete geçmiştir. Firmanın temel amacının kullanışlı, güvenlikli kapılar üretmek olduğunu söylemek gerekiyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Platform Kapı, teknik servis hizmetiyle kârdan çok hizmet odaklı bir anlayışa sahip olarak çalışıyor.

Firma kapıları doğal ve sağlıklı malzemelerden, son model teknoloji ile imal ediyor. Kapının üretildiği ahşap ya da çelik malzemeden boya, cila gibi malzemelere kadar bütün envanter sağlıklı ürünler arasından seçiliyor. Kapıların tamamı kolay temizlenebilen sağlıklı malzemelerden imal ediliyor. Kullanışlı ve sağlıklı kapılar imal ederek kaliteli bir hizmet sunmak firmanın temel amaçları arasında yer alıyor.

Kapı Modelleri

Belirtildiği gibi, Platform Kapı masif kompozit malzemeden yapılan kapılar üretiyor. Diğer kapılarda da üretim yapmakla birlikte, ağırlıklı olarak bu modelleri imal ettiğini belirtmek gerekiyor. Genel olarak iç mekân kapıları üreten firmanın kataloglarında farklı renk ve model seçeneklerine sahip estetik görünümlü, kullanışlı ve güvenlikli kapılar bulunuyor.

“Flat seri” olarak kataloglarda yer alan modeller hemen hemen her mekânda kullanılabilen, estetik modellerdir. Bazı çeşitlerde cam platform da bulunmaktadır. Geniş renk ve model seçeneğine sahip olan bu kapılar, genellikle tek kilitli olarak üretilmektedir. Ayrıca firmanın kataloglarında mobilya profilleri de yer almaktadır. Platform Kapı’nın önümüzdeki aylarda modellerine yenilerini ekleyeceği de bilinmektedir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle