Özge kapı 1994 yılından bu yana faaliyet gösteren bir firmadır. 20 yılı aşkın tecrübesi ile kendini kanıtlamış firmalar arasında yer almaktadır. Mazeretsiz gününde teslimat ile güven konusunda da öcülüğünü kanıtlamaktadır.

En Satılan Modeller ve Fiyatlar

86-1Firmanın modelleri kendini kanıtlamış olup tüm modellerinden dekorasyonlara göre faydalanılmaktadır. Melamin mobilya kapı kendi arasında olan çeşitlendirilmesi ile en satılan modeller arasında yer almaktadır. Kendi arasında da sınıflandırılan bu modellerin ofis veya evlerin iç dekorasyonlarına talep arz etmektedir. Özellikle klasik tarz sevenler için Melamin mobilya kapı çeşitlerini tercih edebilirler.

Evlerin içinde ahşapların verdiği sıcaklık konusunda da ön plana çıkmaktadır.  Cam tarzı kapı sevenler ve salonlarına çift kapı modeli düşünenler için Fransız Tarzı kapılar en satılan modeller arasında yerini alır. Çift kanatlı ve hatta 5 bölmeli çeşitleri geniş alanlı evlerde özellikle tercih edilen türüdür. Yine ahşaptan gidecek olursak bambu kapılarda aynı şekilde fakat daha çok ofis tarzında olan alanlarda tercih ediliyor. Evde tercih edilemez dersek hata etmiş oluruz.

Bambu modeller her zaman klasik tarzlar için tercih nedenidir. Meşe modellerini düşününce de konutlarımıza bir aydınlık geliyor. Farklı renk seçenekleri ile meşe kapılar ahşap sevenler adına ön planda tercih edilmektedir. Genellikle aile apartmanlarında dış çelik kapı girişten sonra lake kapılar göze çarpmaktadır. Melamin mobilya çeşitlerinin fiyatlarına bakacak olursak uygun olarak firmada bulmanız daima mümkündür.

Fiyatlarına şöyle bir göz atacak olursanız sizin istediğinize göre unsurların eklenmesi de ek ücret gerektirdiğini unutmayın. Melamin mobilya kapı çeşitleri 300.- TL’ dan başlayan fiyatlarla karşınıza çıkmaktadır.

Melamin Mobilya Kapı Fransız Modeller Fransız Tek Kanat – 5 Bölmeli Fiyatı ürün isteğine göre değişmektedir.
Bambu Modeller Özge Bambu Fiyatı 300 TL civarında. Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Meşe Modeller Natürel Meşe Fiyatı 300 TL civarında. Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Ceviz Ceviz Kapı Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Beyaz Lake Beyaz Lake Kapı Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.

Özge Amerikan Kapı Modelleri

Özge Amerikan kapı modellerinin özelliklerine göz atmakla başlayabiliriz. Sahip oldukları üretim teknolojisi sayesinde Amerikan panel kapılar son derece dayanıklıdır. Seri olarak ve sorunsuz üretim sistemine sahiptir. Bu nedenle de kaliteli ve ekonomiktir. Amerikan kapılarda petek dolgu malzemesi ve özel sereni ile dışarıdan gelecek olan baskılara ve bükülmelere karşı dirençlidir.

Amerikan kapılar zamanla deforme olmaz. Özel kasa yapısı ve fitil sitemleriyle ses ve ısı yalıtımına sahip olma özelliği bulunmaktadır. Panel üretiminde kullanılan özel dokulu sac kalıplar ile yüzeylere gerçek ahşap görüntüleri verilmektedir. Özge Amerikan kapı modellerini baktığımızda kapıyı kullanacağımız alana göre şekiller bulmamız mümkündür. Asos modelleri en klasik modeller arasında yer almaktadır. Cam eklenebilir ve ayrıca geometrik şekiller eklenebilir şekilleri bulunmaktadır. Aspendos modelde de renk seçenekleri karşımıza çıkıyor. Klasik bir görünüm sağlıyor.

Anatolia daha çok geniş alanlara girişlerde kullanılmaktadır. İki parça gibi gözükür ve alt kısım karedir. Kalınlıklarına renklerine ve şekillerine göre Perge, Hitit, Efes, Karizma modelleri de bulunmaktadır. Özge Amerikan kapı Fransız Modelleri ise camlı ve akordeon şeklindedir. Salon ayrımları için özellikle tercih edilir. Bunun yanında kapalı balkonlar içinde ideal kapı modeli arasına girmektedir. Özge Amerikan kapı modelleri şuanda en rağbet görenler arasında yerini almaktadır. Kalitesinin yanında ekonomik ve uzun ömürlüdürler. Firmalar üretim yaparken de isteklere bağlı olarak boy ve ebat ayarlaması da yapmaktadır. Sizde kapıları kullanacak olduğunuz alanlara göre tercihlerinizi fazlasıyla çeşitlendirme imkanı bulmaktasınız.

Özge Amerikan Kapı Modelleri Asos Kapı Üst Kısmı Camlı Kareli Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Aspendos Kapı Fildişi Renginde Kareli Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Perge Kare ve Geometrik desen kabartmalı Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Hitit Renk seçenekleri ile görüntünün seçimi Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.
Fransız Cam Bölmeli halinde Firmadan istenilen eklemelere göre değişiklik göstermektedir.

İletişim Bilgileri

Özge Kapı aşağıda verdiğimiz iletişim adresinden her zaman ulaşabilirsiniz. Adres olarak desteğimizin yanında firmamız hakkında mail ve web adresi ile bilgi alabilirsiniz.

ADRES     : Tavşantepe E-5 Yanyol No:28 34890 Pendik/İSTANBUL

TELEFON:  0 (216) 390 67 37 – 0 (216) 390 69 37

FAKS        : 0 (216) 483 40 19

e-posta       : destek@ozgekapi.com1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle