Dayanıklı ve kaliteli üretimleri ile tanınan EGEPEN güncel fiyat listesi, ürünleri, modelleri. PVC pencere sistemleri, alüminyum ve PVC kapı sistemleri, sürme

EGEPEN Ürünleri

Egepen logosu

Egepen logosu

Isı ve ses yalıtımına artı değer katmak için yeni üretimlerini tüketici ile buluşturan EGEPEN pencere sistemleri Legend ile oturma genişliğinin hesaba katılmasına kolaylık sağlayacak şekilde altı odalı olarak piyasaya sürüldü. Markanın ayrıca yüzde yüz geri dönüşüme uygun Deluxe, geniş renk seçimi ile Fusion ve yüksek verim sağlayan Zendow Plus EGEPEN pencere modelleri de bulunuyor. Üretimler açılı köşe dönüş özelliğinin yanı sıra 20, 24, 30 ve 36 mm cam kalınlığına sahip uygulamalarda tüketici ile buluşuyor. Ayrıca sineklik, panjur ve kepenk gibi diğer sistemler ile uyumlu olan modeller, standartlara uygun olarak B sınıfı et kalınlığına sahip profillerin kullanılması ile de güçlendirilmiştir.

EGEPEN kapı modelleri ses ve ısı yalıtımı konusunda yine son sözü söyleyen bir anlayışla üretiliyor. Yaşam alanlarında uyumu yakalama konusunda profesyonel tasarımlara imza atan EGEPEN pvc, Zendow Plus kapı sistemleri dışında farklı özellikler barındıran Fusion, Legend ve Deluxe üretimleri ile de kaliteyi ve uzun ömürlü kullanım sunuyor. Marka ayrıca konforda lüks arayanlar için Everest Max modelleri ile de şıklığın yanı sıra mükemmel izolasyon avantajı sunuyor. Model, TPE conta sistemi ile desteklenmekte ve logik kapılar megep güçlü sızdırmazlık garantisi vermektedir.

EGEPEN Fiyat Listesi

İhtiyaçlarınıza cevap verecek ürünleri EGEPEN fiyat listesi takibi yaparak alabilirsiniz. EGEPEN fiyat örneği aşağıda olup, EGEPEN fiyat hesaplama açısından size fikir sunmaktadır.

Fiyatların karşılaştırmalarını EGEPEN fiyat listesi 2015 tablosuna bakarak da yapabilir, ürün siparişinde ücretsiz keşif hizmetinden yararlanarak tam fiyatın toplam olarak tarafınıza verilmesini talep edebilirsiniz. Aşağıda markanın iki ayrı ürün modelinin metrekare üzerinden fiyatları verilmektedir.

EGEPEN fiyat hesaplama işlemi çerçevesinde camlar metrekare değer üzerinden hesaplanırken, profiller ise odacık ve kanat sayısının toplam uzunluğuna göre değerlendiriliyor. Hesaplama konusunda fikir sahibi olabilmeniz için örnek anlatım vermemeiz gerekirse; yüksekliği 150 cm, genişliği 150 cm olan bir pencerenin hesaplanmasında profiller ayrı kategoriler eşliğinde değerleri alınır. Toplam 4 yatay kanat, 4 dikey kanat, 2 yatay kayıt, 3 dikey kayıt bulunur.

Yatay kayıtlar 300 cm, dikey kayıtlar 450 cm, 4 adet yatay kanat 260 cm, 4 adet dikey kanat ise 600 cm’dir. Toplama işlemi yapıldığında ise 1610 cm çıkar ve bu da 16.1 MTül demektir. Profil tutarını çıkarmak için MTÜL birim fiyatı ile MTül değeri çarpılır. Metre birim fiyatı 40 TL olan bir PVC modelinde profil ücreti 644 TL olarak sonuç verir. Cam fiyatı ise 150×150 yapılarak metrekaresi bulunur ve birim fiyatı ile çarpılır. 2.25 metrekare çıkan sonuca göre ücret ise 90 TL’dir.

 Model  Cam (m2)  Profil (metre)  Özellikleri
 PVC Everest Max  18 TL  40 TL  90 mm pervaz, 2 contalı, 4 odacıklı
 PVC Legend Pencere  21 TL  45 TL  6 Odacıklı, 3’lü conta, 24 mm cam, 80 mm oturma

EGEPEN Bayileri

Genel merkezi İzmir’de bulunan markanın EGEPEN Ankara başta olmak üzere EGEPEN bayi sayısı yurt genelinde yaygın bir ağ oluşturmaktadır. EGEPEN Ankara bölge müdürlüğü kapsamında İç Anadolu bölgesine daha nitelikli hizmet ulaştırabilmek için yetkili bayi çalışmasını devam ettiren kuruluş, her geçen gün bayisaysıındaki artışla beraber nitelikli ve kaliteli hizmet anlayışını sürdürmektedir. Tüketiciye daha iyi hizmet verebilmek için EGEPEN bayilik alma şartları çerçevesinde uygunluğu yakalayan her firma ile ortak çözüm anlayışına uygun olarak çalışma yapılmaktadır. Değerlendirmeler EGEPEN bayi listesi yeterliliği ya da yoğunluğuna göre her bölgeye eşit dağılım yapılacak şekilde bayi standart sayısı hesaplanmaktadır. Bayi haklarını korumakla mükellef bir çalışmaya imza atan kuruluş, günümüz tüketici bakışına uygun olarak ilk aşamadan son aşamaya kadar profesyonel bir yapılanmayı benimsemiştir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (23 votes, average: 3,83 out of 5)
Loading...

Yorum ekle