Günümüzün vazgeçilmez kullanım ürünlerinden olan pimapenler ile ilgili geniş bilgilere yer veriyoruz. Yazımızın devamında pimapen fiyatları, pimapen pencere fiyatları ve pimapen cam fiyatlarının yanı sıra pimapen panjurlar ve pimapen çerçeve fiyatları ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmış olacaksınız.

PVC Pimapen Fiyat Listesi 2016

PVC fiyatları

PVC fiyatları

Pimapenlerin genel özelliklerinden de bahsetmemiz gerekiyor. Sağlam ve hafif olmalarının yanında ateşe dayanıklı ve uzun ömürlü olmaları da en çok tercih edilme nedenleri arasındadır. PVC pimapenler kötü hava şartlarına ve kimyasal çürümeye karşı oldukça dayanıklıdırlar ve açık havaya maruz kaldıklarında bile uzun ömürlü olarak kullanılabilmektedirler. Günümüzde birçok firma da pimapen üretimlerine devam ederek kullanıcılarına yardımcı olmaktadır.

Aynı zamanda çevreyle dost ve iyi bir yalıtıcı olan pimapenler üretim sürecinden yok olana kadar yaşam döngüsünü de korumaktadır. Kapı ve pencere konusunda hizmetlerine devam eden firmalar pimapen fiyatları konusunda da esnek fiyatlarıyla dikkat çekmektedir. Yazımızın devamında sizlere ayrıca en ucuz pimapen pencere fiyatları konusunda da bilgilerimizi sunuyor olacağız.

Pimapen Fiyatları

Türkiye’de pimapen konusunda birçok öncü firmanın varlığından söz edebiliriz. Kullanıcılarına en iyi ve en kaliteli ürünü sunmaya çalışan bu firmalar ile ilgili tablomuz aşağıdaki gibidir. Pimapen pencere fiyatlarıyla ilgili sunacağımız bu tabloyu dikkatle incelemenizi öneriyoruz. Çünkü bu firmalar çok eski tarihlerden bugüne kadar Pimapen üretimlerine devam ederek kullanıcılarına sağlıklı ve kaliteli ürünleri sunmaya devam etmektedir.

FİRMA ADI Model Fiyatı Özellik
FIRAT PEN SELENİT SERİSİ 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR RÜZGÂR YÜKÜ DAYANIMLI
PROPEN PCV PRO SERİSİ 175 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR ISI VE SES YALITIMLI
WİNSA PVC GOLD SERİSİ 250 TL’DEN BAŞLAYAN FIYATLAR ISI VE SES YALITIMLI 90 MM GENİŞLİĞİNE KADAR ÜRETİLEBİLEN ÖZELLİKLİ
ADOPEN PVC ATLANTİK VE PENWOOD SERİSİ 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR ISI VE YALITIMDA ÜSTÜN PERFORMANSLI
AKAPEN PVC SİSTEMLERİ ASTRA, VEGA VE MİRA SERİSİ 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR ISI VE SES YALITIMLI

 

Yukarıdaki tabloda yer alan firmalar ülkemizin öncü firmaların yaklaşık fiyatlarıdır. Bu konuda firmalarla görüşerek daha detaylı pimapen fiyatları hakkında bilgiler alabilirsiniz. Daha çok rüzgâr yükü dayanımlı ürünlerin yanı sıra gelişmiş teknolojiler sayesinde ısı ve ses yalıtımını kolaylaştıran bu ürünleri ve firmaları tercih edebilirsiniz.

Pimapen Cam Fiyatları

Pimapen sistemleri içerisinde yer alan ve üstün performans sağlayan pimapen cam fiyatları ile ilgili sizlere genel bilgileri sunmaya devam ediyoruz. Ayrıca yapılan bilimsel araştırmalar ile birlikte güvenilirliğini kanıtlamış ve ayrıca yalıtım konusunda yüksek performans sağladığı için PVC cam uygulamasının sıklıkla kullanılmaya devam edildiğini söyleyebiliriz.

Pimapen cam fiyatları da firmaların özel olarak üretim serisi içerisinde sunulduğu için tamamıyla PVC sistemleri içerisinde yer almaktadır. Yine yukarıdaki tabloda belirttiğimiz üzere kullanıma uygun olarak sunulan PVC cam fiyatları ile birlikte firmalar ile görüşmelerinizi yaparak detaylı bilgiler alabilirsiniz.

Ahşap Pimapen Fiyatları

Ahşap pimapenler günümüzde fazla kullanılmayan ürünler olsa da tercih edenler bulunmaktadır. Bunun yanı sıra ahşap pimapen fiyatları da oldukça idealdir. Daha çok ahşap desenli pimapenler kullanıldığı için kullanıcılar yine kaliteli ve öncü firmaları tercih etmeye devam etmektedir.

Genel olarak 50 TL’den başlayan bu ürünler diğer pencere fiyatlarına göre daha düşük fiyatlarda sunuluyor. Evinize farklı bir bakış açısı getirebilen ahşap pimapen modelleri birbirinden farklı renk seçenekleriyle de dikkat çekmeye devam ediyor.

Ahşap pimapen fiyatları ile ilgili firmalar farklı fiyat politikası uygulayabilmektedir. Bu durum da tamamen ürünlerin kalitesine göre değişkenlik gösteriyor. Firmaların ürettiği ahşap pimapenler çok çeşitli modeller ile sizlere sunulurken yalıtımlı olma özellikleriyle de dikkat çekmeye devam etmektedir.

Ahşap pimapenler belirttiğimiz üzere çeşitlilik açısından fazladır fakat çok da kaliteli değildir. Çok çabuk çürüyebilen ve hızlı bir şekilde kırılabilen bir özellikte olduğu için güvenliğe ve kaliteye her zaman önem vermeniz gerekiyor. Bu yüzden de ahşap pimapen fiyatları, diğer pimapen modellerine göre sıkça tercih edilmez.

En Uygun Firmalar ve Fiyat Tablosu

PVC konusunda ülkemizde birçok firma hizmet vermeye devam etmektedir. Pimapen panjur fiyatları ve pimapen çerçeve fiyatları konusunda da çok çeşitli ürünlerini sunan firmalar ile birlikte evinizde güvenli bir dekor oluşturabilirsiniz.

Binaların dış ortamlara bakan yüzeylerinde kullanılan PVC pencere sistemleri ebatları bakımından yeterli büyüklüğe sahip olarak üretilmektedir. Bunun yanı sıra rüzgâr yüküne dayanıklılığı, hava ve su geçirmezlik özellikleriyle birçok firma tarafından üretilerek piyasadaki yerini almıştır. Şimdi sizlere PVC konusunda en uygun firmalar ile fiyat tablosunu sunuyor olacağız.

FİRMA ADI Fiyatı Özellik
FIRAT PEN 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR RÜZGÂR YÜKÜ DAYANIMLI
PAKPEN 175 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR ISI VE SES YALITIMLI
WİNSA 250 TL’DEN BAŞLAYAN FIYATLAR ISI VE SES YALITIMLI 90 MM GENİŞLİĞİNE KADAR ÜRETİLEBİLEN ÖZELLİKLİ
ADOPEN KAPI VE PENCERE 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR ISI VE YALITIMDA ÜSTÜN PERFORMANSLI
AKAPEN PVC SİSTEMLERİ 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR ISI VE SES YALITIMLI
WİLLPEN PVC SİSTEMLERİ 150 TL’DEN BAŞLAYAN FIYATLAR SES VE ISI YALITIMLI
WINER PVC SİSTEMLERİ 150 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR YALITIM KONUSUNDA BAŞARILI
WINHOUSE PVC 200 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR TÜM YALITIM ÖZELLİKLERİNE SAHİP

Yaşam alanlarınızın en önemli parçalarından biri olan pencereler, aynı zamanda dekorasyon konusunda da büyük bir öneme sahiptir. Görsel açıdan güzel bir görünüm katmasının yanında şık bir kullanımla uzun ömürlüdür. Ayrıca ekonomik fiyatlar ile sunulduğu için tercihlerinizi de kısa süre içerisinde yapabilirsiniz.

Tercihinize göre ahşap ya da PCV pencere kullanabilir ve PVC fiyatları konusunda da detaylı bilgileri aldıktan sonra ilgili firmalar ile görüşebilir ve siparişlerinizi verebilirsiniz. Günümüzde artık tüm yaşam alanlarında PVC sistemleri kullanılmaktadır.

PVC sistemleri yeniden kullanılabilirlik açısından da önemli malzemeler ile üretilmektedir. Ekonomi ve çevre açısından önemli faydaları bulunan PVC sistemleri deneyimli ve başarılı firmalar ile sunularak çevre dostu bir ilerleme kaydetmektedir. Ayrıca bu sistemler çok yönlüdür yani fiziksel özellik olarak tasarımcılara birçok özgürlük sağlamaktadır. Bu anlamda da inşaat, tıp, elektronik, otomotiv ve elektrik sektörlerinde de tercih edilmektedir.

PVC kapı ve pencere sistemlerinin oldukça ekonomik olduğunu belirtmiştik. Gerek dizayn esnekliği gerekse hafifliği gibi konularda fiyat avantajı sağlamaktadır. Dayanıklı oldukları için uzun süreli ve bakım istemeyen uygulamalar için de uygundur. Bu sistemlerin kullanım ve yapım maliyeti oldukça da düşüktür. Türkiye’de oldukça kaliteli bir şekilde çalışmalarına devam eden PVC firmalarıyla iletişime geçmeniz, hizmet almanız için yeterli olacaktır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle