Pimapen balkon modelleri arasında sıkça kullanılan pimapenler gerçekten kullanıldığı ortama şık ve estetik bir görünüm katmaktadır. Bunun yanı sıra yalıtımlı olmalarından dolayı günümüzde çokça tercih edilmektedir. Özel sistemler olarak hazırlanarak üreticiden tüketiciye sunulmaktadır. Günümüzde dekoratif balkon modelleri arasında olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca daha çok kahve tonlarının tercih edildiğini görüyoruz.

Pimapen Balkon Modelleri

Pimapen balkon

Pimapen balkon

Balkonlar, kış ve teras bahçelerinin kaplamasında yeni trend cam kaplama sistemleridir ve pimapen balkon modelleri kullanılmaktadır. Uygulandığı alana dört mevsim kullanılabilir bir özellik sunan bu ürünler hava almak ya da yemek tüketmek için kullanılabilir. Bu anlamda balkonların da estetik bir görünüme sahip olması gerekiyor.

Talebe göre tamamen kapalı ya da açık olarak kullanılabilen pimapen balkon modelleri, sunulan aksesuarlar ile birlikte çok daha güzel bir görünüm katmaktadır. Yardımcı ürünler arasında cam balkon profilleri, tekerlek mekanizmaları, cam balkon kilit sistemleri, menteşeler, contalar, lamalar ve plastik kapak aksesuarları da bulunmaktadır. Firmalar oldukça kaliteli olarak sunduğu bu hizmetleri uyguladığı alanlarda güvenle kullanılmasını sağlayabilmektedir.

Günümüzde birçok kişinin artık pimapen balkon modellerinden yararlandığını söyleyebiliriz. Çünkü kullanıldığı alana birçok özellik de sunmaktadır. Güvenli bir şekilde kullanılabileceği gibi üstün yalıtım performansıyla da dikkat çekmektedir.

Cam balkon sistemi olarak da adlandırılan pimapen balkonlar, güzellik ve şıklık için modern tasarımlar olarak bilinir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği ile birlikte mevsimsel değişiklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Bu durumda uygun hava şartlarında açık tutulabilir ya da yağmur ve kar gibi durumlarda ise balkonunuzu dış etkilere karşı koruyabilmektedir.

Pimapen balkon sistemleri fonksiyoneldir ve kullanıldığı alana estetik bir görünüm katar. Zevkinize ve evinizin yapısına göre en uygun renk seçeneklerini de sizlere sunmaktadır. Bu sayede çok dayanıklı ve kullanışlı bir şekilde uzun ömürlü faydalanabilirsiniz. Bu sistemlerde kullanılan alüminyum profiller de oldukça sağlıklı ve her türlü deformasyona karşı dayanıklıdır.

Pimapen cam balkon sistemlerinde kullanılan camlar, darbe dayanımına karşı maksimum özellik sunar. Bu durumdan dolayı da kırılma riski çok azdır. Sistemde tercih edilen camlar, talep edildiği takdirde renkli cam olarak da kullanılabilmektedir.

Pimapen balkon modelleri arasında eşikli katlanır balkonlar, eşiksiz katlanır balkonlar, perdeli cam balkonlar ve sürme cam balkonlar tercih edilebilir.

Pimapen balkon modelleriyle ilgili fiyat bilgisini de yazımızın devamından takip edebilirsiniz. Çok güzel bir görünüm sunan bu modelleri uzun süreli firma garantisiyle kullanmaya devam edebilirsiniz. Bu konuda üretici firmalar en kaliteli ürünlerini sunmaya devam ederken, müşteri memnuniyetini de sağlayarak çalışmaktadır.

Pimapen Balkon Fiyatları

Pimapen balkon fiyatları hakkındaki tablomuz aşağıda sunulmuştur. Sektörde öncü firmaların fiyatları ile birlikte daha detaylı bilgi almak için firmalar ile iletişime geçebilirsiniz.

ÖNCÜ FİRMA Model Fiyatı
PİMAPEN CAM BALKON 500 TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR
PROPEN PCV CAM BALKON 550 TL – 1000 TL
WİNSA PVC CAM BALKON 600 TL – 1000 TL
ADOPEN PVC CAM BALKON 500 TL – 1250 TL
AKAPEN PVC SİSTEMLERİ CAM BALKON 550 TL – 1250 TL

Bu fiyat listesi tamamen metre kare üzerinden hesaplanarak sizlerle paylaşılmıştır. Yani firmalar pencere metretülünü hesapladıktan sonra cam balkon için de metre kare hesabı çıkarmaktadır. Günümüzde cam balkonlarının metrekaresi yaklaşık olarak 150 TL civarındadır.

Pimapen cam balkonlar için ayrıca profil ve cam ölçüleri alındığı için bu ücret firmadan firmaya farklılık göstermektedir. Elbette kalite farkı da fiyat konusunda önemlidir. Sizler de evinizde balkon için ölçülerinizi alarak ilgili firmaya sunabilir ve yaklaşık fiyatı hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle