Isıcamlı Cam Balkonlar son zamanların modern ürünleri arasındadır ve birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. Yalıtımlı ve çok güzel bir dekoratif ürünü olması nedeniyle ekonomik fiyat aralıklarıyla da dikkat çekmektedir.

Alüminyum sistemlerinin tüm avantajlarını sunan ve daha çok ahşap renk severler için tercih edilen ısıcamlı cam balkon sistemleri gerçek bir ahşap duygusu yaşatmaktadır. Ayrıca cam içerisinde perde de uygulanabilir özelliktedir ve dışardan kimsenin görmemesini sağlar. Şimdi sizlere ısıcamlı cam balkon sistemlerinin özelliklerinden bahsediyor olacağız.

Isıcamlı Balkon Özellikleri

Isıcamlı Cam Balkon

Isıcamlı Cam Balkon

Alüminyum çerçeveli ve kayar sistemli olan ısıcamlı balkonlar aynı zamanda sağa ve sola dönebilir şekilde tasarlanmıştır. Kanatlar da içe doğru katlanabilir. Kullanıcıların isteğine göre sağa ve sola da katlanabilmektedir.

Isıcamlı balkon sistemleri az bakım gerektiren ve paslanmaz aksesuarlardan oluşmaktadır. Krom kaplı paslanmaz kapı kolu da eklenmiştir. Daha çok siyah renkli aksesuarlar kullanılmaktadır. Bunun yanı sıra güvenlik için çocuk kilidi de eklenmiştir.

Sistemin kanatları arasında boşluk bulunmaz. Alt ve üst profillerde de iç-dış olmak üzere fırça contalar ile donatılmıştır. Üst ve alt kısımda kullanılan fitiller de kanat profillerine monte edilip sabitlenmiştir. Bu sayede ev ve iş yerlerinin yanı sıra yazlık bahçeler için de çok idealdir.

Isıcamlı balkon sistemlerinde taşıyıcı kasa profili üstündeki gizli kondens kanalı ile birlikte verimli bir su tahliyesi gerçekleşebilmektedir. Ayrıca yağmur suyunun profil içine girmeden dışarıya yönlendirilmesi ve kanat profillerinin üzerindeki yönlendirme kanatları ile sağlanabilmektedir.

Isıcamlı balkon sistemlerinde cam panelleri otomatik olarak kilitlenebilir. Bu sayede kanadın yerinden oynamadan açılması sağlanabilmektedir. Bu sayede de sistem kilitlenmeden kanadın açılması engellenmektedir.

Isıcamlı balkonlar ayrıca rüzgâr yalıtımlıdır. Dikey sistemlerde 2 odacıklı bir yapıya sahip olan bu sistemler yalıtımı en üst düzeyde sağlayabilmektedir.

Isıcamlı kayar kanatlar da 90 derece pratik bir şekilde dönebilmektedir. Bu sayede daha çok U ve L tipi balkonlarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir. Sabit köşe birleşim profili kullanılmasına gerek kalmadan balkonlarınızı bu sayede açık hale getirebilirsiniz.

Cam balkon sistemleri genel anlamda dış etkenlerle sürekli karşı karşıya gelir. Bu yüzden kaliteli firmalar ile iletişime geçerek iklim şartlarından etkilenmeyen ürünleri tercih etmeniz gerekiyor.

Günümüzde ısı yalıtımı açısından en iyi ürünler olan ısı camlı balkonlar tam donanımlı olarak üretilir ve keskin olmayan parçalara da ayrılarak yaralanma riskini ortadan kaldırır. Bu yüzden de oldukça emniyetlidir.

Kullanıcıların isteğine göre sinerji cam ve konfor cam uygulaması da yapılabilmektedir. Su alımını minimuma indirebilen yapısıyla uzun süre kullanılabilir bir sistemdir.

Öncü Firma ve Fiyat Bilgileri

Isıcamlı balkon üretici firmalar günümüzde çok çeşitlidir. Şimdi sizlere bu kategoride öncü olan firmaları ve sundukları fiyatları aşağıdaki tablo ile birlikte veriyoruz.

FİRMA ADI Fiyatı
ALKON CAM BALKON 900 TL’den başlayan fiyatlar
ALBERT GENAU CAM BALKON 1000 TL’den başlayan fiyatlar
AVK GRUP CAM BALKON SİSTEMLERİ 1000 TL’den başlayan fiyatlar
ROYAL CAM BALKON 1000 TL’den başlayan fiyatlar
STAR CAM BALKON 1000 TL’den başlayan fiyatlar

Genel olarak 1000 TL’den başlayan fiyatlar ile sunulan ısıcamlı cam balkonlar ile birlikte gelişmiş ve modern balkonlar yaratabilirsiniz. Bu fiyatlar içinde ayrıca tüm aksesuarlar da bulunuyor. En uygun ve net bilgiyi firmaları arayarak öğrenebilirsiniz.

Kullanıcı Yorumları

Isıcamlı cam balkon kullanıcı yorumları gerçek anlamda başarılı bir şekilde yapılmaktadır. Bu konuda kullanıcılar yalıtım konusunda büyük bir destek aldıklarını ve her mevsim rahatlıkla kullanılabilen sistemler olduğunu belirtmektedir.

Kullananların yorumlarına bakıldığında ücret olarak oldukça ekonomik olduğunu ve bu sistemlerin oldukça dekoratif bir şekilde kullanılabildiğini de söylemek mümkün. Öncü firmalar ile iletişime geçen kullanıcılar uzun ömürlü olarak artık ısıcamlı cam balkon modellerinden faydalanmaktadır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (31 votes, average: 3,39 out of 5)
Loading...

Yorum ekle