Sürgülü PVC Kapı Ve Pencereler günümüzde en çok tercih edilen ürünler arasında yerini almaya devam etmektedir.

Kanatlı olan pencerelere göre çok daha kullanışlı ve rahat olan sürgülü pimapen sistemleri oldukça fazla tutulmakta ve tercih edilmektedir. Dar alana sahip olan odalarda kanatlı pencereler oldukça sıkıntı yaratmakta ve kullanılmamaktadır.

Sürgülü pimapen sistemi ile en dar alanlarda dahi oldukça rahatlıkla kullanılabilinmektedir. Kullanıldığı alandaki rahatlığının yanında ses yalıtımı, ısı yalıtımı, şık ve dekoratif görünümü ile birlikte işlevsel çözümlerle her alanda çözüm olanağı sağlamaktadır. Sürgülü pimapenler arzuya göre sedirden, cevizde, altından, meşeden, gri ve antrasit olarak yapılabilmektedir.

Sürgülü PVC Kapı Ve Pencere Özellikleri

Sürgülü PVC Kapı

Sürgülü PVC Kapı

Sürgülü pvcler çift yaylı sistemle üretilmelerinden dolayı her ortam ve mekan da oldukça rahat ve pratik olarak kullanılmaktadırlar. Sürgülü pvc pencerelerin oda pencerelerinde oldukça pratik ve rahat bir kullanım sağladığı kadar balkonlarda da kullanımı oldukça uygun, rahat, pratik ve bir o kadar da şık bir görünüm sağlamaktadır.

Sürgülü pvc kapı ve pencerelerin kolaylığı, pratikliği, şıklığı ve rahatlığının yanında ısı ve ses yalıtımında da oldukça üstün kaliteye sahip olmaktadır. Sürgülü cam sistemleri tek cam veya çift cam seçenekleri ile sunulmaktadır. Sürgülü pvc kapı ve pencerelerin kasa profillerinde kendinden kapalı kanalı sayesinde ekstra bir kanal kapama işlemi gerekmemektedir. Bu özelliği sayesinde sürgülü pvc kapı ve pencere sistemleri daha estetik bir görünüm sağlamaktadır.

Sürgülü pvc sistemlerinin cam çıtaları eğimli olduğundan camın daha iyi tutunmasını sağlar ve cam üzerinde toz ve kir birikimini önler. Sürgülü pvc kapı ve pencerelerde kullanılan kilit sayesinde tam güvenlik sağlanmaktadır. Kanat kapama profili sayesinde içeriye toz ve kirlerin girmesini önlemektedir.  İstenildiğinde sineklik uygulaması da yapılabilinmektedir.  Sürgülü pvc kapı ve pencere sistemleri çift ray sistemiyle oldukça büyük olan açıklıklarda dahi oldukça rahat ve pratik bir kullanım sağlamaktadır. Konut içi veya farklı her mekanda oldukça rahat, pratik ve bir o kadarda şık bir görünüme sahip olmaktadır.

Sürgülü pvc kapı ve pencereler siyah, ahşap ve beyaz gibi renk seçeneklerine sahip olmakta ve istediğiniz renkte yaptırabilme imkanına sahipsiniz. Oldukça modern ve şık bir görünüm sağlayan sürgülü pvc kapı ve pencere sistemlerinin temizliği de kullanımı kadar rahat ve pratik olmaktadır. Sürgülü pvc sistemlerini çok rahatlık ile sağa, sola ve dilerseniz camı ortaya getirerek her iki taraftan da açıklık yaratabilirsiniz. Sürgülü pvc kapı ve pencere sistemlerinin kullanım süreleri diğerlerine göre daha uzun olmaktadır ve bakımları da oldukça kolay yapılmaktadır.

Öncü Firmalar Ve Fiyatları

Sürgülü pvc kapı ve pencere sitemlerinde çok fazla firma üretim yaparak hizmet vermektedir. Sürgülü pvc kapı ve pencere sistemlerine taleplerin fazlasıyla artması sonucu bu sektörde hizmet veren firmalarda artış görülmeye başlanmıştır.

Öncü Firma FİYAT ARALIĞI
FIRAT PEN 180 TL – 200 TL
ALBERT GENAU 220 TL – 250 TL
ALBAN CAM ALÜMİNYUM 250TL – 300TL
KALE CAM BALKON 205 TL – 245 TL
İSOR YAPI PVC SİSTEMLERİ 210 TL – 300 TL

Bu sektörde hizmet veren firmaların artış göstermesiyle birlikte kalitede ve fiyatlarda da oldukça farklılıklar meydana gelmeye başlamıştır. Sürgülü pvc kapı ve pencere yaptırılmadan önce oldukça fazla ve detaylı araştırma yapılmalıdır.

Kullanılan malzemenin kalitesi, işçiliği ve fiyatı hakkında oldukça detaylı kapsamlı bir araştırma yapmanızı öneriyoruz. Sektöre olan taleple birlikte artış gösteren firmalar nedeni ile kullanılan malzemelerin kalitesi, yapılan işliğin kalitesi ve fiyat farkları bunlar kesinlikle detaylı olarak araştırılmalı ve daha sonra karar vererek yaşam alanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle