Ev dekorasyonunu sağlarken hem güvenlik hem de yalıtım konusunda dairelere ciddi faydalar sağlayan monoblok panjur özellikli ve monoblok kapı özellikli sistemler,artık sıkça kullanılmaktadır

Mono Blok Panjur Özellikleri

Mono Blok Panjur

Mono Blok Panjur

Bu özel üretim sistemler sayesinde daire pencerelerine montajı yapılan mono blok panjur sistemi ile özellikle soğuk hava şartlarında ciddi anlamda ısı yalıtımı sağlanmaktadır. Sıcak havalarda da yine aynı koruma özelliğini mümkün kılmaktadır.

Özel malzemelerin kullanılması ile her daireye özel bir şekilde inşa edilen bu ürünler aynı zamanda kapı olarak da kullanılmakta ve özellikle daire altlarında bulunan garaj kapıları bu sistem ile inşa edilmektedir.

Garaj kapılarına montajı yapılan kapı sistemleri tamamıyla otomatik sistemler ile uzaktan kumandalı bir şekilde montaj yapılmaktadır. Bu sayede hem kullanıcıların rahat bir şekilde kullanımı sağlanmış oluyor hem de dayanıklı bir sisteme yatırım yapılmış olmaktadır.

Ayrıca bu sistem dışarıdan hiçbir şekilde açılamadığı için dairelere ya da garajlara yönelik hırsızlık durumlarında da caydırıcı bir yön taşımaktadır. Montaj işleminin yapılacağı mekan ve boyutlara göre farklı şekillerde dizayn edilen monoblok panjurların özellikleri de birbirine göre farklı türlerde olmaktadır.

Ortak özellikleri bakımından dairelere gelen fazla güneş miktarını azaltan bu sistemler perdeler ve kanepelerin güneşin etkisi ile renk atmasının önüne geçmektedir. Bunun yanı sıra dönem dönem sert bir şekilde boy gösteren yağmur ve fırtınanın etkileri yine bu panjur sistemleri sayesinde engellenmektedir. Farklı modellerde de üretilen bu panjur sistemleri evlerin dış noktalarında herhangi bir görüntü kirliliği ya da çıkıntılık gibi olumsuz etkiler bırakmamaktadır. Montaj işlemi gerçekleştirilen panjurlar kendi haznesinde kalmaktadır ve bu panjurlar binaların renk ve desenlerine göre özel renklerde üretilebilmektedir.

Özel üretim panjur sisteminden faydalanacağınız diğer bir nokta ise ışığı tamamen kontrol altına almanızdır. Özel günlerinizde ya da uyumak, kitap okumak, film izlemek gibi aktivitelerinizi gerçekleştirirken panjur sistemini açıp kapatarak ışığı kontrol altına alabilecek ve bu sayede dilediğiniz ortamı ev içerisinde yaşayabileceksiniz. Bu eşsiz panjurların diğer bir özelliği ise uzun ömürlü ve herhangi bir ek yalıtım işlemine ihtiyaç duyulmamasıdır. Özel malzemelere sahip olmasından dolayı sistem doğrudan yalıtım işlemini gerçekleştirebilmektedir. Hem bir görüntü şıklığı hem yalıtım hem de kullanış açısından çok yönlülüğü bulabilirsiniz.

Monoblok Kapı Özellikleri

Monoblok kapı

Monoblok kapı

Ülkemizde özellikle garaj giriş ve çıkışlarının kontrolü ile güvenli için kullanımı tercih edilen monoblok kapıların özelliklerinin başında dayanıklılık gelmektedir. Bunun yanı sıra güvenlik önlemlerini artırmak isteyen aileler için oldukça kullanışlı ve güvenli olan bu kapı sistemi ile birlikte dilerseniz plaka tanıma özellikli dilerseniz de uzaktan kumandalı sistem özelliği i ile dairelerinizi ve garajlarınızı güvence altına alabilirsiniz.

Çelik profiller üzerine ilmiş olan bu sistem sayesinde kapıların dışarıdan açılması engellenmiş ve alarm sistemi sayesinde de olası aksi durumlar ev sahiplerine duyurulmaktadır. Bu özel sistem kapıları da ülkemizin hemen her yerinde tecrübeli firmalara giderek yaptırabilir ve garantili bir şekilde bu hizmeti kullanmaya devam edebilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle