Ahşap panjur standart ve sürgülü pencerelere uygun olarak kolay montalama yöntemine sahiptir. Kullanımı oldukça sorunsuz, hızlı ve kolaydır.

Ahşap panjur çeşitleri

Mavi ahşap panjur

Mavi ahşap panjur

İçinde konumlanmış olan tüp motor sayesinde, kontrol ünitesinin radyo kanalıyla yönlendiriliyor olması da, bu sistemlerin daha avantajlı olduğunu bize gösteriyor.

Ayrıca ahşap panjurlar uygulanan otomasyon sistemlerinin, tüp motorun basitçe panjurun sarıldığı ince borunun içine yerleştirilmesinden ibarettir. Panjurun kontrolünü hemen yanında duvara monte edilen butonlarla ya da taşınabilir radyo kumandası aracılığıyla gerçekleştirmek mümkündür. Otomatik ahşap panjurlar, açma kapama işini enerji sarf etmeden gerçekleştirilebilir, sizin yokluğunuzda evinizin bütünüyle kapalı olmasını sağlar.

Ahşap panjurun maliyet konusuda sistem, duvarda kablo döşeme işlemleri ile değil de radyo kanalıyla çalıştırılıyor olduğu için düşüktür. Solmayan renk özelliğine ve değişik görünüş seçeneklerine sahiptir. İçten ve dıştan olmak üzere kolay temizleme özelliği vardır. Rahat açılır kapanır özelliği ile kullanıcıya büyük kolaylık sağlamaktadır. Yaz aylarında panjurlarınızı kapalı veya yarı açık konuma getirebiliriniz. Böylece yakıcı güneşin etkisini azaltarak makul olan serin ve rahat ortam oluşmuş olur. Çok uzun yıllar rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ayrıca paslanmaz, renk solması kesinlikle olmaz, kiri tozu barındırmaz. Her türlü yapıya uyum sağlayan ahşap panjur sistemleri ve estetik bir görünüm de kazandırır.

Ahşap panjur modelleri

Panjur modelleri de kendi araların da değişiklik göstermektedir. PVC Panjur modelleri, Monoblok otomatik motorlu panjurlar,

Monoblok otomatik motorlu panjurlar:

  1. Manuel monoblok panjurlar
  2. Yarı otomatik motorlu monoblok panjurlar
  3. Tam otomatik motorlu monoblok panjurlar

PVC Panjur modelleri:

  1. Doğal ahşap desenli laminasyon kaplama seçenekleri
  2. Uzaktan kumandalı ve manuel olarak
  3. 23’lük panjurda kutu içi stor sineklik seçenekli
  4. Orta kayıt ray profili sayesinde ikili veya daha fazla bölmeli panjur sistemi

Bunlar renklerine göre de farklılık göstererek çeşitlenmektedir. Web sitemizde bulunan ahşap panjurları ziyaret ederseniz tümünü rahatlıkla görme imkanına sahipsiniz. Tabi bir de ahşap modellerin çeşitleri olduğu için firmalar ayrı, ayrı imkanlar sunmaktadır ve fiyatları da bu oranda değişiklik göstermektedir. Bununla birlikte sitemiz üzerinden online yardım alabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Öncü firma ve fiyat bilgileri

Burada 4 tane örnek olsun diye firma ve yaklaşık fiyat bilgisine değineceğiz.

Ahşap panjur modeli 1 A2 panjur Boy 230 cm en 250 cm – 400 TL
Ahşap panjur modeli 2 Evidea Daria Ahşap Jaluzi Perde – 279 TL
Ahşap panjur modeli 3 Enmoda perde Ahşap Jaluzi 50 mm – 120 TL-
Ahşap panjur modeli 4 Koçtaş Jeweret Beyaz Panjur 38*76 – 59 TL

Bu fiyatlar örnek olmaktadır ve de isteğe bağlı olarak malzemesi, kalitesi, işçiliği, değişik süslemeleri ve de farklı  şeyler işin içine girdiğinde değişiklik göstermektedir. Sizler de sipariş al ya da sipariş ver butonundan direk fiyat alabilirsiniz. Böylelikle evinizin camlarına ahşap panjuryaptırırken kendinize özel olmuş olur.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle