Şüphesiz ki salonlar evlerin en büyük alanlarıdır, yalıtımı tam olarak sağlaması için de salon kapılarının modellerini dikkatli seçmek gereklidir.

Salon için en uygun kapılar

Salon kapılarıSalonlar evlerde büyük yer kaplayan yerlerdir. Büyük salonlar çoğu zaman salon salomanje olarak kullanılabiliyor. Hem salon hem de oturma odası olarak kullanımlar oldukça yaygın.

Bu kapılar oldukça büyük yapılardan oluşuyor, odanın boyutuna göre ölçülendiriliyor. Odalarda bölme olarak da kullanılan bu kapılar camlı ve ya camsız olarak üretilmekte.

Salon iç kapıları daha çok Amerikan kapılardan oluşuyor. Odalar arasında yalıtımı sağladıkları için de tercih edildikleri bir gerçek.

Salon kapıları takılırken isteğe göre camlı olarak da üretilebilmektedir. Ahşap kapılara buzlu cam takılarak hem oda ikiye bölünür hem de kapalıyken dahi şık bir görüntü oluşturur.

Salonlar evlerin en büyük alanları olmak yanı sıra şıklığı da tam olarak yansıtan bölümleridir. Bu yüzden salonlarda kullanılan kapılar istenilen renkte, büyüklükte ve ya model de üretilebilmektedir.

Kapı firmaları her zaman yeni modelleri kataloglarına ekleyerek müşterilere sunar ve siz de bu modellerden seçerek salonunuza en uygununu seçebilirsiniz.

Ahşap kapılar salon salomanje uygulanacak evlerde modern bir hava yaratmadığı için fazla tercih edilmez. Ancak onun yerine akordeon sistemli kapılar tercih edilerek eve uygun olması sağlanır.

Eğer büyük bir salona sahipseniz ve salomanje olarak ayırmak istiyorsanız sizin için en iyi tercih Amerikan kapı sistemleri olacaktır.

Şık modeli olan camlı ve sürgülü bir Amerikan kapı hem ısı yalıtımınızı sağlayacak hem de kullanışlı olması açısından evinizde çok yer kaplamayacaktır.

Eğer maliyeti az bir salon kapısı istiyorsanız sürgülü bir PVC kapı aradığınız kapı olabilir ancak salonunuzda şık bir görüntü oluşturmayabilir.

Öncü firmalar

salon kapılarıKapı firmaları ürünlerini genellikle ağaçlardan üretirler. En iyi ağaçların bulunduğu bölge olan Tosya da bulunan firmalar da bu yüzden en çok tercih edilen firmalardır.

Firmaların ürünlerini inceleyebileceğiniz bir kataloğu var ise istediğinizi kolaylıkla bulabilir ve modeli evinize uygun olarak yaptırabilirsiniz.

Salon kapılarında uygun fiyatlı salomanje fiyatları arıyor iseniz Zomato firması size yardımcı olabilecek bir firmadır. İsteğinize göre modeller ile sizleri memnun edebilir.

Eğer istediğiniz modelin evlerinizi şık göstermesini istiyorsanız Amerikan kapı modellerini tercih etmelisiniz. Yaptığı Amerikan kapı modelleri ile kendini ispatlamış bir firma ile anlaşmanız gerekecektir.

Tosya da bulunan Nur Kapı firması ürünlerinin kalitesini ispatlamış ve cazip fiyatlar ile hizmet veren bir firmadır.

Evlerinizi süsleyecek de birçok modeli vardır, seçim yaptıktan sonra ustalar salonunuzun ölçüsünü alarak sizlere tam bir fiyat çıkarabilir ve uzmanca bir iş yapabilirler.

Evinizde yer kaplamasını istemiyorsanız tercih etmeniz gereken Akordeon kapı salomanje sistemleridir. Skorpen firması da PVC kaplamalı Akordeon kapı isteklerinde size güzel modeller sunmaktadır.

firma model fiyat özellik
skorpen Akordeon kapı 800 TL – 6000 TL Katlanır, dekoratif kapılar
zomato Salomanje PVC kapı 750 TL – 5000 TL Çift kanatlı PVC kaplama kapı
nur kapı Amerikan kapı 900 TL – 4500 TL Amerikan camlı salon kapıları, Tosya kapı

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle