Kapılar sadece evlerin güvenliğini değil işyerlerinde önemli dosyaları ve işçi güvenliğini korumakla yükümlü yapılardır. Bu yüzden seçimleri önemlidir.

Ofis kapı seçimi

ofis kapılarıEvlerimizdeki kapılarda gösterdiğimiz hassasiyeti işyerlerinde de göstermemiz gerekir. İşyerleri birçok kişinin aynı yerde olduğu alanlardır ve insan güvenliğini üst düzeyde tutmak gerekir.

Ofis tarzı işyerlerinde kullanılan kapılar birçok kişinin can ve mal güvenliğini koruyacak şekilde tasarlanmalıdırlar.

Güvenliği üst düzeyde olurken çalışanların nezih bir ortamda çalışabilmesi için de kaliteli malzemeler ile üretilmelidirler.

En kaliteli ve sağlıklı ürünler arasında olan camlar en çok ofis ortamlarında tercih edilmektedir. Bunun tek amacı sağlık değildir elbette.

İşyerlerinde kendilerine ait odalarda çalışanlar rahat ederken aynı zamanda kendilerini işlerine verdiklerini ispatlamaları gerekir.

Bu yüzden çoğu kişi tarafından görülmesi ve işini başarı ile gerçekleştirdiğinin herkes tarafından gözükmesi gerekir.

Ofislerde kullanılan cam kapılar yalıtımı da iyi desteklemektedir. Bu sayede odaların hepsinin ısı derecesi aynı olmaktadır.

Ofislerde yapılan işe göre kapı seçimi değişiklik gösterebilir. En uygun kapı modeli PVC kapılar olsa bile işyerlerinde ses geçirdikleri için fazla tercih edilmez.

Güvenliği sağlamak amacı ile de ofislerde kartlı ve ya parmak izi okumalı sistemler kullanılır. Bunun amacı çalışanın kontrolünü otomatik olarak yaparken, odaların muhafazasını kolayca sağlamaktır.

Model ve fiyatlar

ofis kapıOfislerde kullanılan kapı modelleri oldukça fazla olsa bile tercih etmek için yaptığınız iş önemlidir. İş ne kadar ses istemeyen bir iş ise ona göre yalıtımı kuvvet sünger kapılar tercih edilmelidir.

Çalışanlar sürekli birbirleri ile iletişim halinde olmak zorunda ise kapıların camdan olması daha çok tercih edilir.

Ancak sadece camdan olan bir kapı ucuz gibi düşünülse bile fiyatlar biraz daha yüksektir. Çünkü işçilik biraz daha fazladır.

İzo door firması hem cam hem de ahşap kapılar ile güzel tasarımlar oluşturmaktadır. Her sene kataloglarını düzenli olarak yenilemekte ve kullanıcıyı memnun etmektedir.

İşyerlerinize uygun fikirleri de verebilecek ustalara sahiptir ve fiyat konusundan oldukça makul rakamlar ile bütçenizi kasmadan kapılarınızı takabilir.

Eğer istediğiniz özel tasarım kapı ise İlke Dizayn size tam anlamı ile yardım olabilecek bir firma.

firma model fiyat özellik
izo door Ahşap mobilya ofis kapıları 1500 TL – 5000 TL Bombeli ve düz kasa pervaz
Torun çelik kapı Sürgülü kapı 2000 TL – 6500 TL Paslanmaz çelikten yapılan camlı kapı
İlke dizayn Filmli cam kapı 2500 TL – 8000 TL Camlı bölmelerden oluşan kapılar

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle