Kapılar güvenlik bekçileri oldukları gibi aynı zamanda evlerin en güzel aksesuarlarıdır. Bu yüzden oldukça çok kapı çeşidi ve kapı süsleri vardır. Çocuklar renkli görüntüleri sevdikleri için kapı süsleri en çok okul öncesi kapılarında kullanılırlar.

Kimler satıyor?

Okul öncesi kapı süsleriSticker olarak bilinen kapı süsleri tasarlayan firmalar çarşıda hemen hemen her yerde karşımıza çıkan süslemeler.

Ancak bu işten anlayan uzman kişiler ile alışveriş yapmak istediğinizi bulmanıza ve sizi memnun etmeye yetecektir.

Kapıların üzerine yapılan yapışkanlar, kumaş süslemeleri ve renkli baskılar uzun süre kullanılmak için üretilirler. Bu yüzden yapımında kullanılan malzeme oldukça kaliteli olmalıdır.

KZ dekoratif yaptığı ürünlerin uzun süre kullanılması ve aşınma sararma gibi durumlardan korunması için kaliteli işler çıkaran bir firmadır. Çocuklar için renkli görüntüleri sağlamak adına oldukça güzel tasarımları vardır.

Kılıç Akt firması kapıların sadece şık durmasını değil dururken hoş kokular yaymasını da sağlar. Kokulu kapı süsleri çocukların oldukça hoşuna gittiği için genellikle okul öncesi kapıları süslemektedirler.

Beysev firması ise daha çok öğretici motifli tasarımlar yaparlar. Böylece çocuklar eğlenirken öğrenmenin de tadını çıkarırlar. Öğretmenlerin en çok tercih ettiği firmalar arasındadırlar.

FİRMA FİYAT ÖZELLİK
KZ dekoratif 29,90 TL Kuşe baskılı fon kaplama
Kılıç akt – 001 22,90 TL Kokulu kapı süsleri
Beysev 27,90 TL Öğretici motifli

En uygun modeller

Okul öncesi kapı süsleriKapı süslerinin eviniz için en uygun modellerini bulmak oldukça kolaydır. Ancak seçenekler fazla olduğu için seçmek biraz zor olabilir.

Okul öncesi kapı süsleri için en uygun modeller renkli olanlardır. Çocukların dikkatini çekecek şekilde tasarlanmış süsler tercih edilmelidir.

Kapı süsleri eğitici ve öğretici bir anlam taşımalıdır. Böylece çocuklar eğlenirken öğrenmiş olacakları için hayal güçleri daha da gelişecektir.

Süslemeler için çalışan firmalar eğitmenler ile görüşme yaparlar ve ürünlerini tanıtarak tavsiyelerde bulunurlar. Böylece öğretmen konu hakkında bilgili olarak gerekli olacak malzemelere daha kolay kavuşmaktadır.

Firmalar her zaman kaliteli ve sağlam malzeme kullanırlar. Böylece çocukların süsleri bozması, çizmesi ve yırtması biraz daha zor olacaktır. Bu da uzun zaman kullanıma zemin hazırlayacaktır.

İnternet üzerinden istenilen bir ürünü almak da sizin tercihiniz oluyor. Ancak alacağınız ürünü görmeden almak hayal kırıklığına neden olabilmektedir.

El yapımı okul öncesi kapı süsleri

El yapımı okul öncesi kapı süsleriOkulların eğitim amaçları ile anlaşmalı oldukları bazı kuruluşlar vardır. Bu kuruluşlar onlara gerekli malzemeyi sağlarlar. Bu sayede öğretmenler kendi kapı süslerini kolayca yapabilmektedirler.

Ayrıca çocuklara kapı süsü yapmaya teşvik ederek yaratıcılıklarını arttırmaya yönelmektedirler.

Çocukların doğum günü kutlamalarında değerli hissetmeleri için el yapımı kapı süsleri yapılabilmektedir. Bu kapılara isimleri yazılarak kutlamalar yapılır.

Çocukların eğitimlerine katkı olarak düşünülen bu yöntem oldukça sağlıklı ve eğlenceli bir yöntemdir.

Yapmak için ise gerekli olan tek şey malzeme ve hayal gücüdür.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle