Moda Çelik Kapı seçimi, yaşanılan ya da çalışılan mekânın güvenliği için son derece önemlidir. Gelişmiş kilit tasarımına ve güvenlik seçeneklerine sahip bir kapı seçmek her açıdan faydalı olacaktır. Moda Çelik Kapı, güvenlikli ve kullanışlı kapıları şık tasarım seçenekleriyle satışa sunuyor.

Moda Çelik Kapı ürünleri ve özellikleri

logosuModa Çelik Kapı firması 1997 yılında, kaliteli ve estetik çelik kapılar üretme vizyonuyla faaliyete girmiştir. 7 gün 24 saat boyunca teknik destek hizmeti sağlayan Moda’nın ürünleri oldukça şık dizaynlara ve kullanışlı tasarımlara sahiptir. 

Firmanın kataloglarında daire kapıları ön plana çıkmaktadır. Farklı renk ve desen seçenekleriyle satışa sunulan kapıların bazılarında 3 boyutlu baskı seçeneği de bulunuyor.

Daire kapılarında genel olarak maun kaplama kullanılmaktadır. Bu kapılarda birbirinden bağımsız olarak çalışan kancalı çift kilit sistemi bulunuyor. Ayrıca anahtarın başka kişilerin eline geçmesi gibi ihtimallere karşı bir emniyet kelepçesi de yer almaktadır. 2 mm çelik konstrüksiyon bulunan bu kapılarda, kilit yuvasında 10 mm çelik destek bulunmaktadır.

Apartman kapılarında da genellikle maun kaplama ve ahşap görünümlü bir tasarım kullanılıyor. Bu kapılar, kırılmaz cam ile desteklenmektedir. Kasa tek parça olmakla birlikte dış pervazlar 2 cm kalınlığındadır. Ayrıca kapının dış yüzeyi rüzgar, toz gibi etkenlere karşı dayanıklı ve yıpranmaz malzemeye sahiptir.

Villa kapıları, genel tasarım olarak daire kapılarına benzemektedir. Kilit tasarımları daire kapılarıyla hemen hemen aynı olmakla birlikte, dış tasarım ve güvenlik seçenekleri bakımından farklı özellikleri bulunmaktadır. Villa kapılarının dış yüzeyinde kapıyı toz, rüzgâr gibi etkenlerden koruyacak bir kaplama malzemesi bulunuyor. Ayrıca kapılarda tek kasa bulunmakla birlikte içten ve dıştan montaj yapılıyor.

Moda Çelik Kapı kataloglarında yangın kapıları da dikkati çekmektedir. Bu kapılar, insan sirkülasyonunun yoğun olduğu acil durumlarda kullanılmak üzere üretilmiştir. Toplu konut alanlarında, şirket binalarında, özel ve resmi kuruluşlarda kullanılabilecek olan kapılar yangına dayanıklı malzemeden üretilmişlerdir.

En uygun modeller

çelik kapıFirmanın kataloglarında bulunan kapıların özellikleri kullanım alanlarına göre belirlenmektedir. Daire kapısı, apartman kapısı gibi başlıklarda yer alan ürünlerin güvenlik ve kilit sistemleri tamamen aynıdır. Yalnızca görsel tasarım ve dış kaplama malzemesi gibi özellikler bakımından farklılıklar görülmektedir.

Moda Lake, çelik kapı modelleri arasında ön plana çıkıyor. Diğer çelik kapılardan farklı olarak beyaz ahşap görünüme sahip olan bu kapının şık bir model olduğunu söylemek mümkün. Beyaz renk, Moda firmasının kataloglarında genellikle ofis için üretilen modellerde kullanılsa da Moda Lake, daire kapısı olarak üretilmiştir. Fiyatı da oldukça uygun olan bu modelin evinize şık bir görünüm katacağından emin olabilirsiniz.

Apartman kapılarında ise Erenköy Sunduma modeli diğerlerinden farklı bir tasarımla ön plana çıkıyor. Bu model gerek renk, gerekse kullanılan aksesuarlar ve dış cephe bakımından diğer modellerden ayrı bir tasarıma sahiptir.

Yaklaşık fiyatlar

Çelik kapılarda standart bir fiyatlandırma sisteminden bahsetmek mümkün değildir. Kapı fiyatları, monde edilecekleri yerin ebatlarına göre değişebilmektedir. Tabloda yer alan fiyatlar ortalama rakamlardır ve fikir vermesi amacıyla yazılmıştır.

              Ürün         Ortalama Fiyat
Daire Kapısı 500 TL
Apartman Kapısı 800 – 1500 TL
Yangın Kapısı 400 TL
Villa Kapısı 700 TL


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle