Sürgülü cam balkon ve kapı modelleri günümüzde çok çeşitlidir ve hem dayanıklılık hem de görsel anlamda kullanıcılarına birçok yarar sunmaya devam etmektedir.

Sürgülü cam balkon sistemleri dükkân girişlerinin yanı sıra teraslara çıkış alanları, ofis bölgeleri ve sigara odaları gibi yerlerde kullanılmaktadır. Son zamanlarda birçok kullanıcısı bulunduğu için firmalar tarafından üretilmeye devam ediliyor.

Sürgülü Cam Balkon Kapı Modelleri ve Özellikleri

Sürgülü cam balkon

Sürgülü cam balkon

Sürgülü cam balkon kapıların birçok özelliği bulunmaktadır. daha çok 8 veya 10 mm temperli camlardan üretilir ve maksimum 3m yüksekliğe kadar monte edilebilmektedir. Kanat genişlikleri ise 150 cm’ye kadar uygulanabilir.

Sürgülü balkon kapısı ve toplam sistemim yükünü alt kısımda yer alan 2 adet rulman ve üst kısımda bulunan 2 adet tekerlek sağlamaktadır. Bu sistemin profilleri ise alüminyumdur ve aksesuarları ise pirinç ve polyamiddir.

Sistemde paslanma görülmez ve uzun süreli kullanılabilirken, kilit sistemleriyle de donatılabilmektedir. Kendi içerisinde rahatlıkla toplanabildiği için içerisindeki katlanır sistemler yer işgaline neden olmaz.

Sürgülü cam balkon kapılarında cam aralarında şeffaf fitiller yer almaktadır. Ayrıca her türlü perde uygulaması da rahatlıkla yapılabilmektedir.

Modern ve şık görünümüyle birlikte son zamanlarda çokça tercih edilen cam kapıların kullanımı oldukça kolaydır ve farklı dekoratif seçeneklerle ilgi çekmektedir.

Bu sistemde cam balkon kapılarının sağa ve sola hareket etmesi kolaydır ve kullanıcılarını yormadan bakımı yapılabilir. Diğer kapı çeşitlerine göre fazla bakım istemeyen bu sistemler darbe ve deformasyonlara dayanıklıdır.

Cam balkon kapılarında kullanılan cam kırılmaya karşı dayanıklıdır. Firmalar dayanıklılık testlerinden geçirerek bu sistemleri sizlere sunmakta ve camların kırılması durumunda ise çevreye zarar vermeyecek şekilde üretilmektedir.

Sürgülü cam kapı modellerinde model sınırlaması yoktur ve fazla yer işgal etmemektedir. Her mekânda kullanılabilir. Birbirinden farklı desenleri tercih edebilir ve filmli ya da 3 kat cam patlatma şeklinde kullanılabilmektedir.

Sürgülü cam kapı fiyatları oldukça uygun ve bütçenizi zorlamayacak şekilde olduğu için son zamanların en şık ve modern sistemleri arasındaki yerini almıştır.

Sürgülü Cam Balkon Pencere Modelleri ve Özellikleri

Sürgülü cam balkon pencere sistemleri üstün ses ve ısı yalıtımı sunarak dekoratif bir görünüm sağlar. Ayrıca pratik bir kullanıma da sahiptir.

Sistemde kullanılan çift ray sistemi ile birlikte büyük açıklıklarda bile pratik bir kullanım olanağı sunar ve konut içi ya da spor salonlarında farklı uygulama olanaklarını da beraberinde getiri.

2 farklı cam çıta kullanılarak tek veya çit cam uygulamasına olanak sağlamaktadır. Ayrıca kasa profili üzerindeki kendinden kapalı kanal özelliğinin bulunmasıyla farklı bir kanal kapatma işlemine gerek kalmaz ve çok estetik bir görünümü beraberinde getirir.

Sistemde kullanılan standart sürme kullanımı ile birlikte tam güvenlik sağlayabilmektedir. Toz ve kirin içeri girmesine izin vermeyen kanat kaplama profili sayesinde uzun süreli kullanılabilmektedir. Firmaların özel serilerinde sineklik sistemi de mevcuttur.

Öncü Firmalar ve Fiyatları

Sürgülü cam balkon kapı ve pencere sistemlerinde birçok firma sektörde hizmet vermeye devam etmektedir. Sürgülü pimapen balkon ve sürgülü cam balkon kapıları konusunda üretime hız veren firmalar ile birlikte sizler de bu sistemleri tercih edebilirisiniz.

Sürgülü cam balkon fiyatları konusunda sizler için hazırladığımız tablo ile gerekli bilgileri elde etmiş olacaksınız. Dilerseniz net bilgiler ve sürgülü balkon kapısı fiyatları için yine firmalar ile iletişime geçebilir ve net bilgileri alabilirsiniz.

Cam Balkon Kapı Öncü Firma Fiyatı
FIRAT PEN 180-250 TL
ALBERT GENAU 220-250 TL
ALBAN CAM ALÜMİNYUM 250-300 TL
KALE CAM BALKON 205-245 TL

Bu fiyat tablosu sadece cam balkon kapılar için geçerlidir. Şimdi de sizlere cam balkon pencere firmalarını ve uyguladıkları fiyat politikalarını paylaşıyoruz.

Cam Balkon Pencere Öncü Firma Fiyatı
KESKİN CAM BALKON 170 TL’den başlayan fiyatlar
ALBERT GENAU CAM BALKON VE PENCERE 230 TL’den başlayan fiyatlar
İSOR YAPI PVC SİSTEMLERİ 210 TL’den başlayan fiyatlar
FIRAT PEN 200 TL’den başlayan fiyatlar

Metre kare üzerinden sunulan bu sistemler ile birlikte kullanımlarınıza başlayabilirsiniz. Ayrıca bu fiyatlara genel olarak işçilik ve montaj hizmetleri de dâhil edilmektedir.

Kullanıcı Yorumları

Sürgülü cam balkon kapı ve pencere sistemlerini kullananlar son derece modern bir kullanım alanına sahip olduklarını ve ürünlerin oldukça kaliteli olduğunu belirtiyor. Ayrıca güzel bir yalıtım özelliği olduğunu da söylemektedirler.

Bazı kullanıcılar da bu sistemlerin görüntü kaybına neden olmadığını ve oldukça temiz durduklarını belirtmektedir. Kullanıcılar güzel bir işçilik ile birlikte cam balkon sistemlerinin kullanılması gerektiğini de vurgulamaktadır. Sıcaklık açısından da oldukça güzel bir uygulama olduğunu belirten kullanıcılar, kaliteli firmalardan hizmet alınması gerektiğini de vurguluyor.

Sizler de sürgülü cam balkon kapı ve pencere sistemlerinden faydalanarak bu özelliklerin tamamına sahip olabilir ve uzun süreli kullanabilirsiniz. Bu sistemlerin garanti süresi de oldukça fazladır ve her mekânda rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Gelişmiş ve modern renk seçenekleriyle sürgülü cam balkon kapı ve pencere modellerini yapacağınız araştırmalardan sonra tercih edebilir ve firmalar ile görüşerek hemen hizmet almaya başlayabilirsiniz. Birçok öncü firmanın seri üretimlerine devam ettiğini ve çok güzel bir işçilik ile bu sistemi kurduklarını söyleyebiliriz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle