Katlanır cam balkonlar hem yaz hem de kış aylarında avantaj sağlayan modellerdir. Montajı ve kullanımı kolay olan bu modeller uygun fiyatlarla bulunabilmektedir.

Fiyatlar Neye Göre Belirlenir?

Katlanır cam balkon

Katlanır cam balkon

Kanatlı cam balkonlarda fiyatı belirleyen temel unsur, kanatların monte edileceği yerin genişliğidir. Balkon ne kadar geniş olursa o kadar malzeme kullanmak gerekeceği için fiyatlar büyüklüğe göre artacaktır. Modellerde genellikle su tahliye sistemi de vardur dolayısıyla katlanır cam balkon fiyatları sistem özelliklerine göre de değişir. Ancak Öncelikle katlanır cam balkon m2 fiyatları üzerinden bir hesaplama yapmak gerekir.

Katlamalı cam balkon fiyatları, firmaya göre de değişiklik göstermektedir. Her firmanın farklı bir fiyat tarifesi bulunuyor. Bu bakımdan katlanır cam balkon fiyatları hesaplama yaparken, yalnızca ucuzluğa değil kaliteye göre de bir tercih yapmak gerekiyor. Balkon yaptırırken, yaz ve kış aylarında evinizi uygun ısıda tutacak, ışık ve hava sirkülasyonunu kontrol etmenizi sağlayacak bir seçim yapmanız son derece önemlidir.

15 Öncü Firma

Firma Model Fiyat/m2 Özellikler
Avşarpen Şeffaf Cam Eloksal Profil 1 m2 / 90 TL Avşarpen tarafından üretilen cam balkonlar oldukça gelişmiş bir kullanıma sahip. Yüksek ses ve ısı yalıtım özellikleriyle birlikte, zemin kat balkonları için de kullanılmaya uygun. Ayrıca bu modeller bütçeye uygun katlanabilir cam balkon metrekare fiyatları ile satışa sunuluyor.
Albert Genau Norma 1 m2/ 155 TL Albert Genau modelleri, güvenlik seçenekleriyle ön plana çıkıyor. Bu modellere kamera ve alarm monte edilebiliyor. Ayrıca çocuklar için de güvenlik seçenekleri bulunuyor. Bununla birlikte hemen hemen her modelde gelişmiş su tahliye sistemi var. Modeller yağmur, fırtına gibi afetlere karşı oldukça dayanıklı.
Alkon Isıcamlı Cam Balkon 1 m2/ 138 TL Alkon tarafından üretilen cam balkon ürünleri yüksek kalite ve dayanıklılıklarıyla ön plana çıkıyor. Özellikle panel üretiminde ciddi fark yarattığını söylemek mümkün. Alkon katlanır cam balkon fiyatları hakkında kesin bir rakam vermek oldukça zor. Çünkü fiyatlar birçok etkene göre farklılık gösteriyor. Alkon tarafından üretilen camlar evlerde ve işyerlerinde güvenle kullanılabilir.
Kale Cam Balkon Sistemleri Kale Lux 1 m2/ 92 TL Anahtar ve kilit sistemleriyle bilinen Kale firmasının cam balkon ürünleri de oldukça kalitelidir. Kale’nin cam balkonlarında güvenlik sistemleri ön plana çıkıyor. Kale Lux serisinde panelde de yüksek kilit seçenekleri mevcut. Ayrıca bu sistemler rüzgara ve diğer etkenlere karşı dayanıklı olarak tasarlanıyor.
Venüs Cam Balkon Gold Seri 1 m2/ 170 TL Venüs Cam Balkon tarafından üretilen Gold Seri, estetik özellikleriyle ön plana çıkıyor. Yüksek güvenlik seçenekleriyle birlikte şık bir ürün olduğunu söylemek gerekiyor.
Star Cam Balkon Starlux Sistem 1 m2/ 150 TL Star Cam Balkon tarafından üretilen Starlux serisi, özellikle iş yerleri için oldukça uygun.
Metro Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Standart Fiyat Yok Metro Cam Balkon, özellikle resotranlarda ve iş yerlerinde kullanmaya uygun balkonlar üretiyor. Eşikli ve eşiksiz sistemler mevcut.
PadGane Katlanır Cam Sistemleri 1 m2/ 140 TL PadGane, ücretsiz keşif hizmeti ve uygun fiyat avantajlarıyla bütçenize göre seçenekler sunuyor.
Anadolu Cam Balkon Standart Katlanır Cam Balkon 1 m2/ 90 TL Anadolu Cam Balkon tarafından üretilen ürünler, kar ve yağmur geçirmez yapıya sahip. Fiyatları kaliteye göre oldukça uygun.

 

Pimapen Gold Seri 1 m2/ 170 TL Pimapen’in katlanır cam balkonları gerek ısı, ses ve rüzgar yalıtımı gerekse güvenlik seçenekleriyle oldukça avantajlı.
İstanbul Cam Balkon Katlanır Balkon 1 m2/ 150 TL İstanbul Cam Balkon, sağlam ve uygun fiyatlı ürünleriyle üstün bir hizmet veriyor. Ayrıca Ücretsiz keşif olanağı sağlıyor.
HCS Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Sistemleri 1 m2/ 150 TL HCS Cam Balkon ürünleri yağmur ve kar gibi yağışlara dayanıklı bir sisteme sahip. Firma ücretsiz keşif olanağı da sunuyor.
A1 Cam Balkon Katlanır Cam Balkon 1 m2/ 120 TL A1 Katlanır Cam balkon ürünleri, su geçirmez özelliğiyle ön plana çıkıyor. Firmanın katlanabilir cam balkon fiyatları ise kaliteye göre oldukça uygun.
KCS Grup Katlanır Balkon Sistemleri 1 m2/ 150 TL KCS tarafından üretilen balkonlarda rüzgar geçirmeyen bir sistem bulunuyor. Özellikle yüksek katlarda güvenle kullanılabilir.
Belde Cam Balkon Katlanır Cam Balkon Sistemleri 1 m2/ 120 TL Belde tarafından üretilen cam balkonlar estetik özelliklerinin yanı sıra yüksek güvenlik seçenekleriyle ön plana çıkıyor.

 

Kullanıcı Yorumları

Katlanır cam balkon hesaplama yaparken, Beylikdüzü ve Avcılar bölgesinde fiyatların daha uygun olduğu görülüyor. Atölyeler genellikle buralarda olduğu için doğrudan üretim tesislerinden satış yapılabiliyor. Her firmanın farklı bir fiyat uygulaması var ancak Beylikdüzü ve Avcılar civarında yaşayan kişiler ortalama 150 TL/m2 civarındaki katlanabilir cam balkon fiyatlarıyla satılan ürünlerden yararlanabiliyor.

Katlanır cam balkon fiyatları İstanbul hakkında bir araştırma yaparak balkon, bahçe ve iş yeri gibi alanlara cam balkon yaptırabilirsiniz. Fiyatlar her zaman metrekareye göre değişmektedir. Katlanır cam balkon Avcılar bölgesinde uygun fiyatlarla ve yüksek kaliteyle satılabilmektedir. Balkon yapılacak yerin kaçıncı katta olduğu gibi detaylar da model seçerken büyük öneme sahiptir.

Kullanıcılar genellikle fiyatların özelliklere göre uygun olduğunu söylüyor. Özellikle katlanır cam balkon Beylikdüzü kullanıcıları, yapılan balkonların mekanı yağmur, rüzgar gibi etkenlere karşı koruduğunu belirtiyor. Bu imkanlara oldukça uygun katlanır cam balkon sistemleri fiyatları ile ulaşmak mümkündür.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (10 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

Yorum ekle
1 yorum

  1. havva hale şahin

    balkona düşünüyorum ön bilgi almak istedim teşekkür ederim