Kapı askılıkları ev dekorasyonunda düzenleyici ve kullaışlı yapıda tasarlanan bir çok model ve ürünü bir arada bulunduran aparatiflerdir.

Modelleri askılık2

Evlerimizde farklı ufak detaylar yaratarak güzel ve kullanışlı yaşam alanları yaratmamız mümkündür. Farklı tarzlar geliştirilmiş olan özel ve pratik ürünler sayesinde sorunsuz şık ve kullanışlı özel tasarımlara yer verebilirsiniz. Bunların en güzel örneği ise kapı arkası askı modelleri sağlayabilir. Bu askı modelleri çok eski yıllardan günümüze uzanan harika ve kullanışlı aparatlardır.

Bu özel ve kullanışlı materyaller sayesinde birçok eşyanızı ve çantalarınızı el ayakaltından kaldırarak kapı arkalarını da değerlendirmiş olursunuz.

Yeni teknolojiler ve gelişen üretim sistemleri sayesinde bugün yüzlerce model kapı arkası askılık modeli bulunuyor. Zevkinize ve kullanım amacınıza uygun olan bir modeli sizlerde rahatlık seçerek kullanabilirsiniz.

Metal, paslanmaz ve renkli askılık modellerinin yanı sıra, ahşap ve plastik ürünlerde kullanımımıza sunulmakta. Bu modeller kullanım alanınıza, evinizin dekorasyonuna ve kapınıza göre seçebileceğiniz özel ve şık tasarımları sağlarlar.

Sizlerde ihtiyacınıza göre ister metal ister diğer ürün modellerinden seçim yapabilirsiniz. Özellikle yeni ve farklı kullanımlar için müsait olan portatif plastik aparatlı kapı arkası askılıklarından de seçim yapabilirsiniz.

Nasıl yapılıraskılık1

Hepimizin evlerinde özel ve pratik alanlara ihtiyacımız olur. Özellikle dağınıklıklarımızı göz önünden kaldırmak ve farklı şekillerde izole etmek isteriz. Bu tarz özel alanları ise kapı arkalarını kullanarak da rahatlıkla oluşturabilirsiniz. Kapı arkaları atıl durumda olan ve askılıklar ile kullanım alanına dönüşebilecek olan özel alanlardır. Mesela kullanmadığınız çantalarınız için ideal saklama alanlarıdırlar.

Kapı arkasına kendinizde özel askılıklar tasarlayabilirsiniz. Farklı materyaller kullanarak yapacağınız askılar sayesinde birçok asılacak malzemeyi bu alanlara asarak kullanabilirsiniz.

Özel tasarım kapı askılıklarını farklı ürünler ve modellerde satın alarak da uygulama imkânınız var. Plastik, metal ya da tahta ürünlerden yararlanabilirsiniz. Bu ürünlerden zevkinize göre seçimler kullanarak mutfak, banyo ve yatak odalarınızın kapı arkalarını değerlendirmeniz mümkün.

Ayrıca farklı ürünleri kullanarak kendinizde çok kullanışlı kapı askılıkları yapabilirsiniz. Mesela evinizde bulunan askıları güzel bir kurdele ya da güzel bir jüt paket ipi ile dizayn ederek harika uzun bir askılık yapabilmeniz mümkün olur.Bu tip bir askılık sistemi sayesinde gömlek, çanta ya da takılarınızı asacak harika bir askıya sahip olmuş olursunuz.

Çanta Askılığı Yapılışıaskılık2

Evlerimizde küçük uygulamalar yaparak onların daha şık ve kullanışlı olmasını her zaman sağlayabilir.

Özellikle pratik fikir ve öneriler sayesinde değişik objeler ile değişik hoş ve şık süsler veya kullanım kolaylığı olan eşyalar yaratılabiliyor.

Bu tip uğraşlar ile uğraşmayı seven insanlar sürekli olarak araştırma ve evde kullanılmayan eşyalar ile ne yapabilecekleri yönünde düşünmektedirler.

Özellikle internet kullanımının yaygınlaşması bize dünyanın her yerine fikirlerimizi paylaşma ve paylaşılan fikirleri kullanma imkânını sağlar. Bu bakımdan değişik objeler ile farklı eşya ve aksesuarlar yapmak isteyenler bu imkânlardan rahatlıkla yararlanabilirler.

Sizlerde ihtiyacınız olan eşya ve süsleri nasıl yapacağınızı bu paylaşımlar yardımı ile öğrenebilirsiniz.

Mesela şişe mantarları ile yapabileceğiniz bir kapı arkası askısı sizlerin birçok işleminizi yapmanıza yarayacaktır. Şişe mantarlarınızı ahşap boyası ile boyayın, ince bir sunta yardımı ile bunları kapılarınız arkasına monte edebilirsiniz. Bu şekilde özellikle çantalarınızı asacağınız, ortalıktan kaldıracağınız düzenli bir sistem oluşturmuş olursunuz.

Kapı arkası çanta askılıkları oldukça kullanıma elverişli ve fonksiyonel ürünlerden olmak ile beraber alanlarda düzenleyici olarak görev yapmakta.

 

Kullanım Avantajlarıaskılık

Hayatımızda yer alan bazı küçük uygulamalar sayesinde daha konforlu ve düzenli ortamlar oluşmakta. Bu tip öğelere en güzel örnek ise uzun yıllardır kullanılan kapı arkası askılarıdır.

  • İlk zamanlarda eski usul çivi ve benzeri materyaller ile kullanılmaya başlanan kapı arkaları bu fonksiyonel kullanım kolaylığı yüzünden daha da ileriye taşınarak askı sistemi gelişmiştir.
  • Evlerde birçok dağınıklığın toplanmasına yarayan bu askı sistemleri özellikle çanta, havlu ve palto gibi kullanım sıklığı olan eşyaların el altında olması ancak göz önünde olmaması mantığı açısından oldukça kullanışlıdır.
  • Farklı çeşitleri bulunan kapı arkası askıları günümüzde de yatak odası ve banyo gibi kapıların arka kısımlarında yer alarak atıl kalan bu alanların kullanılmasını sağlamaktadır.
  • Farklı beklentilerin karşılanması amacı ile düzenlenen bu askı teknikleri hali hazırda teknolojik gelişmeler ile birlikte daha şık bir görünüm almıştır.
  • Sizlerinde bu tip alanları kullanmanız gerektiğinde farklı modelleri ile alarak kullanım yapabileceğiniz bir aksesuardır kapı askıları. Bu bakımdan her evde en az bir tane kapı arkası askısı bulunmalı ve işlevsel olarak kullanılmalıdır.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle