Farklı alanlarda kullanılacak olan kapılar farklı modelleri içerir. Her zevke ve her isteğe göre değişik modeller bulunmaktadır.

Geniş yelpaze model seçenekleri ankara kapı2

Farklı alanlarda kullanılacak olan kapılar farklı modelleri içerir. Her zevke ve her isteğe göre değişik modeller bulunmaktadır.

Ankara’da kapı markaları ve modelleri açısından oldukça zengin bir şehrimizdir. Genel olarak Ankara Kapı Modellerine bakmak istersek; ürünlerin özelliklerini baz aldığımızda Çelik kapılar, PVC kapılar, Amerikan kapılar ve Ahşap kapılar olarak inceleyebiliriz.

Çelik Kapı Modelleri

Özellikle dış mekânlar için güvenliği yüksek oranda sağlayan çelik kapılar farklı kaplamalar ve renkler ile kullanıcılara sunuluyor. Özel metal süslemeli ya da ahşap görünümlü olan bu harika modeller tüm Ankaralıların beğenisini kazanmakta.

Kapı tokmaklı, şık çekme kollu ve özel kilit sistemine sahip bu kapılar sayesinde evlerimiz çok daha güvenli olmakta.

PVC Kapı Modelleri

PVC kapılar gelişen teknolojinin bizlere hediyesidir diyebiliriz. Sudan, tozdan ve havadan etkilenmeyen PVC içerikli bu kapılar uzun ömürlü kullanımları ile ofis ve evlerimizde kullanım rahatlığı sağlıyor. Özellikle banyo, tuvalet ve balkon gibi su ve hava ile muhatap olan ortamlarda sağlıklı olarak kullanılacaktır.

Amerikan Kapı Modelleri

Özellikle yeni nesil kapılar olarak ahşap görünümlü, şık ve kullanışlı ürünlerdendir. Ankara’da en çok tercih edilen bu modeller özellikle sağlamlıkları ile iç ve dış mekânlarda farklı renklerde uygulama alanı bulmaktadır.

Ahşap Kapı Modelleri

Ahşap kapı modelleri ise özel malzemeler ile dayanımları arttırılmış özel ürünlerdir. Ahşaptan vazgeçemeyenlere sunulan bu kapı modelleri özel doğramaları ve renkleri ile en fazla tercih edilen ürünlerden olmaktadır.

Çeşitlilik ve ortalama fiyatlarankara kapı

Farklı marka ve modellerin ülkemizde birçok ilde faaliyetleri bulunan kapı sektörü de Ankara’da da oldukça büyük bir pazar kurmuştur. Kapı firmalarının farklı kalite, özellik ve modeller sunması sayesinde kullanıcılar oldukça fazla alternatife sahip olmakta. İç ve dış mekan olarak kullanıcılara sunulan bu alternatifler sayesinde değişik fiyatlara ürünler almanız da mümkün olacaktır.

Ülkemiz ve Ankara iç kapı modelleri Amerikan Panel kapılar, MDF Lame Kaplama modeller, Doğal kaplama modeller ve ahşap kaplama modeller olarak ilk baktığımızda ön plana çıkmaktalar. Bu değişik kapı modelleri firmaların kendi serileri ve kendi tasarımları ile kullanıcıların ihtiyaç ve beğenilerine sunulmaktadır.

Her zevke ve istenilen özelliğe göre değişim gösteren modellerin fiyatları da aynı ölçüde değişkendir. Alacağınız fiyatları değerlendirirken nakliye, montaj ve aksesuarların da fiyatlara dahil olup olmadığını sorgulamanız önemlidir.

Cam kroma serisi

Cam kroma serisinde buluna kapı modelleri cam ağırlıklı ğretilmiş son derece estetik ve göz alıcı ürünlerden oluşmaktadır. Dış yüzeylerde tamperli cam kullanılmış olup çelik üzerine kaplama yapılmış olan giydirme paslanmaz sac ile donatılmıştır.

Uzakta kumandalı olarak tasarlanan bu ürünlerde parmak izi kilit sistemi bulunmaktadır. Delinme, çizilme, kırılma ve benzeri hasarlara karşı dayanıklı olarak tasarlanan kapı modelleri 14’lü merkezi kilit sistemi ile güvenlik seviyesini maksimum düzeye çıkarmakta.

Genellikle ofis ve benzeri alanlar için uygun kullanımlıdır.

Nova Serisi

Mdf olarak kaplanarak kullanıma hazır hale getirilen Nova serisi kapı modelleri elektrostatik boya ile boyanarak galvaniz sac ile kaplanmıştır.
6’lı ve 14’lü merkezi kilit sistemi bulunmaktadır.
Kameralı dürbünü buluna kapılar delinme, kırılma ve çizilmeye karşı üstün güvenlikli tasarlanmıştır.
Genellikle siteler ve toplu konut benzeri bina yapıları için oldukça elverişlidir.

Dış cephe kapılar

Kompakt laminattan üreetilen kapı modeli kaplama giydirilerek paslanmaz sac ile tamamlanmıştır. 14′ lü merkezi kilit sistemi mevcut bulunmaktadır.
Yüksek derecede toz, yağış ve benzeri doğal olaylara karşılık dirençli ve bakım gerektirmez yapıda tasarlanmıştır.
Antibakteriyel yüzey kaplaması ile kaplanmıştır.

Genellikle villa ve benzeri konutların dış kapılarında kullanılmaktadır.

Yangın kapıları

Yangın kapıları isminden de anlaşılacağı üzere yangın merdiveni alalarında kullanılan işlevsel kapı modelleridir. Bu modeller panik bar, yaylı menteşe sistemleri, dış müdehale kolu ve projeye göre farklı ölçülerde üretim imkanı sağlamaktadır. Genellikle hastane, AVM, okul ve benzeri alanların tümünde zorunlu olarak yapılandırılmıştır.

 

Bazı firmaların oldukça düşük fiyatları sizlere çekici gelse de bu tip fiyatlarında ürüne eklenmesinin ardından oldukça yüksek bir bedel ödenebilir. Ankara iç kapı satış fiyatları ise 200 TL- 1500 TL arasında değişim gösteriyor.

Satış fiyatlandırmasıankara kapı1

Farklı marka ve modellerin olduğu Ankara fiyatlar bakımından da çeşitlilik göstermektedir. İstenilen özelliklerin ve kapının kalitesinin belirlediği fiyatlara genel olarak göz atabiliriz.

  • Değişik kullanımlar için tercih edilen çelik kapı fiyatları genel olarak 100 TL ile 1500 TL arasında değişmektedir.
  • Uygun fiyat ve pratik kullanım için uygun olan Ankara PVC kapı fiyatlarına baktığımızda ise 100 TL’den başlayan kapıların model, ölçü ve özelliklerine göre 650 TL civarına kadar çıktığı görülmektedir.
  • Farklı kullanımlarımız için yeni nesil üretim yapılan Amerikan kapı fiyatları ise camlı ve camsız modeller bazında, kalitesi ve diğer işçilik özellikleri temel alınarak 200 TL ile 800 TL arası gibi değişen fiyatlara temin edilebilmekte
  • Ahşap kapılar birçok insanın vazgeçemediği ürünler olarak Ankara’da da oldukça talep gören ürünlerdendir. Özellikle iç mekânda uygulama kolaylığı olan bu ürünler montaj hariç ya da dâhil olarak değişen fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor.

Bu fiyatlar genel olarak sizlere bilgi vermek amacı ile derlenmiştir. Her markanın ve modelin farklılıklar göstereceği ve istenilen özelliklerin kapı fiyatlarında önemli olduğu unutulmamalıdır.

Hizmet veren firmalar

Güncel hayatımızda tüm mekânlarımızda kullandığımız kapılar artık farklı ürün çeşitlilikleri ve farklı modelleri ile daha güzel, konforlu ve güvenli alanları bizlere sunmakta. Genel anlamda birçok üretici ve toptancının bulunduğu Ankara kapı almak isteyenler için oldukça fazla avantajlar sunacaktır.

Genel olarak üretici ve toptancı olabilen Ankara kapı firmaları sizlerinde ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamanıza yardımcı olacaktır. Bu bakımdan öncelikle biraz araştırmalar yaparak toptancıdan mı yoksa imalatçılardan mı alım yapacağınıza karar vermelisiniz.

Ankara’da farklı türden kapıları bulabileceğiniz imalat ya da toptan satış yapan bayilerden Ankara Kapı, Ankara Çelik Kapı, Sur Çelik Kapı, Yuvapen, Namsa ve Arzen Kapı gibi bazı firmalardan araştırmalar yaparak fiyat ve ürünler hakkında detayları elde edebilirsiniz. Bu şekilde kullanacağınız ortama ve beklentilerinize göre farklı alternatifleri elde ederek en uygun fiyata en güzel kapıyı satın alabilirsiniz.

Özellikle mobilya üretimi konusunda Ankara Siteler ilçesinde oldukça fazla karşılaşacağınız kapı imalat ve satış mağazaları sizler için daha farklı çözümleri bir arada bulabileceğiniz bir lokasyon olacaktır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle