Bebekler için kapı süsü yapımı çok keyifli ve sonuç itibariyle de mutlu olabileceğiniz uğraşlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden sizlerde el becerilerinizi kullanarak kapı süsü yapabilir ve sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

Kapı Süsü Yapımı

214-1Ev dekorasyonlarında fazlaca kullanılan ve erkek bebekler için de tasarlanabilen kapı süslerinin nasıl yapılacağını ve yaklaşık fiyatları hakkındaki bilgilerimizi bu yazımızdan takip edebilir ve sizlerde evinizde rahatlıkla yapabilirsiniz.

Kapı süsü yapımında öncelikle gerekli malzemelerin ne olduğunu bilmeniz gerekiyor. Bu malzemeler köpük, kurdele, keçe süsler, tül ve inci gibi malzemelerdir. Bunların yanında eski gazete kâğıtlarından külahlar yapabilir ve kozalaklarla da bu ürünleri süsleyebilirsiniz.

Bebek mağazalarından alabileceğiniz tekerlekle birbirinden farklı renklerde ipler kullanabilirsiniz.

İlk olarak kurdeleyi tekere monte edebilirsiniz. İpi kurdeleye sararak altı dar ve üstü geniş şekilde sarmanız gerekecek.

Daha güzel tutması için yapıştırıcı da kullanabilirsiniz. Kurdeleyi gerdirmeniz daha güzel bir görünümü beraberinde getirecektir.

Daha sonra ponponları belirleyeceğiniz oranda kesebilir ve bir çatal yardımıyla sarmanız gerekecek. Arkada kalan ipi yeniden düğümleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

İpleri yuvarlak bir şekilde ovuşturduğunuzda daha düzgün bir hâl alacak. Daha sonra ponponları tekerleğe özenle yapıştırabilirsiniz. Malzemelerin düşmemesi için bastırarak da işlemi sürdürebilirsiniz.

2 sıra şeklinde yapabileceğiniz bu kapı süsü için 3. Sırayı da aynı şekilde tamamlayabilirsiniz. Küçük ponponları da arada kalan boşluklara monte edebilirsiniz.

Keçeden Modeller

214-2En güzel kapı süsleri keçeden yapılan süslerdir. Çünkü oldukça estetik bir görünüme sahiptirler. Sizler de el becerilerinizi bu yönde kullanabilir ve kolaylıkla erkek kapı süslerinizi keçe yardımıyla tasarlayabilirsiniz.

Erkek bebekler için en güzel keçeden modelleri tercih edebilirsiniz. Bu ürünler arasında keçeden yıldızlı kapı süsleri, prens kapı süsü modelleri, kuzulu kapı süsleri, hayvanlı kapı süsleri, baykuş ailesi kapı süsleri, atlı prens kapı süsleri, minik denizci kapı süsleri ve erkek bebekli kapı süsleri olarak tercihler yapılabilir.

Kolaylıkla tasarlayabileceğiniz bu ürünlerden hayvanlı kapı süsleri hakkında bilgi aktaralım. Son derece kolay bir şekilde erkek bebek kapı süslerini yapabilirsiniz.

İhtiyacınız olan tekerlek ve oyuncakları yukarıda belirttiğimiz şekilde yerleştirerek çok güzel bir ürün ortaya çıkarabilirsiniz.

Süslü bir kapı süsü modeli olan safari hayvanlarıyla birlikte altta sevimli hayvanları kullanabilir, üstte de isim yazılı çok güzel yumuşak bir görünüm elde edebilirsiniz.

İkiz Bebekler İçin

İkiz bebek kapı süsleri için birbirinden modelleri tercih edebilirisiniz. Bu ürünler biblo şeklinde olabilir ya da ikili oyuncak bebek şeklinde tasarlanmaktadır.

Tercihinize göre çerçeveli ikiz bebek kapı süsleriyle yuvarlak fırfırlı kapı süslerini de tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık ve güzel modelleri internet üzerinden de araştırma yaparak tercih edebilirsiniz.

Et bebekli kapı süsleriyle oyuncaklı kapı süsleri, ikiz bebekler için uygun görülen en güzel modellerdir. Tüm erkek ve ikiz bebek kapı süslerinin fiyatları ise 30 ile 150 TL arasında değişen fiyatlarla sizlere sunuluyor.

Dilerseniz bu kapı süsleri için ikiz bebeklerin isimlerini de kullanabilir ve çocuk odası kapısında kullanabilirsiniz. Yapımı oldukça basit olan bu ürünleri kendi evinizde de rahatlıkla tasarlayabilirsiniz.

Ponponlar yardımıyla yapılabilecek bu ürünlerle sarma uygulamaları sayesinde ipleri bağlayarak estetik bir görünüm elde edebilirsiniz. Kurdeleler yardımıyla da çok tatlı ürünler ortaya çıkarabilirsiniz.

Kapı süsleri günümüzde en çok tercih edilen ve yapımı kolay ürünler arasında yerini almıştır. En güzel hediyelikler arasında kullanabileceğiniz bu ürünün fiyatları da modellerine göre değişkenlik gösterebiliyor. Yapmanız gereken tek şey uygun malzemeleri alarak evinizde rahat bir ortamda marifetlerinizi sergilemek olacaktır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle