Son derece güvenilir sistemlerle üretilen otomatik kapı kilitlerinin birbirinden farklı modellerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizler de evinizde ya da iş yerlerinizde rahatlıkla bu kilitleri kullanabilir ve güvenilir olduğu için tercih edebilirsiniz.

Çeşitleri

Otomatik kapı kilidiElektronik kapı kilitleri olarak da adlandırılan bu ürünler, günümüzün en güvenli kilit sistemleridir. Geniş bir ürün çeşitliliği ile sunulan bu ürünler yaygın olarak kullanılmaya devam ediliyor.

Ürünün fiyatları da modeline göre değişkenlik gösteriyor. Birçok markanın arasında öncü markalar da bu ürünler ile ilgili farklı özelliklerini sunmaktadır. Müşterilerine daha güvenilir sistemler üreten bu kapı firmaları için sunulan çeşitler de aşağıdaki gibidir.

Trajlı Demir Kapı Kilidi                

Bu kilit sistemleri günümüzde en fazla kullanılan otomatik kilitlerdir. Özellikle de apartman otomatiklerinde tercih edilmektedir. Oldukça dayanıklıdır.

Dıştan Takma Elektrikli Trajlı Kilitler

Demir kapı kilidine göre daha fazla tercih edildiği söylenebilir. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte artık bu ürünlerin kullanım alanları da yaygınlaşmıştır.

Paslanmaz Demir Kapı Kilitleri

Çelikten üretilen ve paslanmayan demir kapı kilitleri de günümüzün otomatik kapı kilitleri arasında yerini almıştır. İş yerlerinin apartman girişlerinde bu kapı kilit çeşidine sıklıkla rastlayabilirsiniz. Son derece basit bir mekanizma ile üretilen bu ürünler, otomatik düğmeler aracılığıyla kontrol edilebiliyor.

Dıştan Takma Elektrikli Trajlı Kilit

Saten ve çelik kaplamalı olan bu kilitler, silindirli kilitte ayrı olarak takıldığından boyu ve yeri de istenildiği gibi ayarlana bilmektedir. Siyah ve sarı renklerde üretilmekte ve tamamı çelikten yapılmadır.

Demir kapı kilitleri çok eski tarihlerden beri kullanılmaya devam ediliyor. İlk zamanlardan günümüze kadar geliştirilen bu kapı kilitleri artık otomatik olarak tasarlanmaktadır. Bu sayede evden ya da ofisten, apartman girişlerine doğru yapılan bir sistem ile tek bir dokunuşla kapı açma işlemi de gerçekleştirilmiş oluyor.

Firmaların bu kilitleri daha fazla geliştirerek, daha güvenilir olması yönündeki çalışmaları da devam etmektedir. Apartman kapılarında daha çok kullanılan bu ürünler birbirinden farklı modeller ile sizlere sunuluyor.

Öncü Firmaları

Otomatik demir kapı kilitleri kapsamında öncü firmalar çok güzel bir şekilde hizmet vermeye devam etmektedir. Şimdi sizlere bu firmalar ve uyguladıkları fiyat politikaları hakkında bilgiler aktaracağız.

İnternet üzerinden de sipariş verebileceğiniz bu kilit sistemlerinin montajı da işin uzmanları tarafından yapılmalıdır. Son derece dayanıklı bir sistem olarak üretilen demir kapı kilitlerinin tamamı aynı sistem üzerinden çalışmaktadır.

Firma adı Model Fiyatı Özellik
KALE 357/M Elektrikli Tirajlı 87 TL Çelik üretim ve siyah boyalı
KALE 157/AE Eski tip Trajlı kapı kilidi 31 TL Çelik üretim ve siyah boyalı
KALE 157/A Trajlı demir kapı kilidi 30 TL Çelik üretim ve siyah boyalı
MARELLİ Elektrikli otomatik kapı kilidi 50 TL İki yönlü dönebilen ve devre kesicili sistem
AKSU Trajli kilit 13 TL Paslanmaz ve dayanıklı
YALE Paslanmaz kapı kilidi 100 TL Paslanmaz ve dayanıklı

Sizler de bu firmaların otomatik kapı kilidi hizmetlerinden yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey firma ile iletişime geçmektir. Farklı modeller hakkında da rahatlıkla bilgi sahibi olabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle