İstanbul’da hizmet vermekte olan Özdil Panjur, uygun fiyatları ve kaliteli çözümleriyle ön plana çıkan bir panjur firmasıdır.

Hakkında

Evinizi iyi bir şekilde muhafaza edebilmek için doğru panjur seçimi yapmanız gerekir. Yaşadığınız ya da çalıştığınız yeri aşırı güneş ışığından, sıcak ve soğuk hava sirkülasyonundan, tozdan ve diğer dış etkenlerden koruyabilmek için satın aldığınız panjura dikkat etmeniz gerekir. Ucuz ve kalitesiz panjurlar bir süre so

Özdil panjur

Özdil panjur

nra deforme olacak ve kullanılmaz hâle gelecektir. Ancak Özdil Panjur tarafından satılan ürünleri tercih ederek yaşadığınız yeri ferah ve güvenli bir biçimde muhafaza edebilirsiniz.

İstanbul merkezli bir firma olan Özdil Panjur, 40 yılı aşkın bir tecrübe ile kaliteli hizmet vermektedir. Kadri Özdil tarafından kurulan firmanın bugün gerek İstanbul’da gerekse Türkiye’nin dört bir yanında panjur sanayinin öncü kuruluşları arasında yer aldığını söylemek doğru olacaktır.

Üretime sineklik ve panjur ile başlayan firma bugün motorlu panjurlardan profil üretimine kadar birçok alanda hizmet vermektedir. Gerek üretim departmanında gerekse montaj işlerinde alanında kendini yetiştirmiş ve uzmanlığını kanıtlamış kalifiye elemanlar ile çalışmaktadır. Uzman bir kadroyla ve yüksek teknolojik donanımla hizmet vermekte olan Özdil Panjur, kalitesine göre oldukça uygun fiyatlarla ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Firmanın temel amacı yaşam ve mekan kalitesini arttıracak ürünler üretebilmektir. Özdil Panjur, Türkiye ile birlikte Romanya, Bulgaristan, Moldova, Rusya, Gürcistan, Ukrayna gibi ülkelerde de hizmet vermektedir. Önümüzdeki yıllar içinde panjur sanayinde lider olması planlanan Özdil Panjur’un satış sonrasında gelişmiş bir teknik destek ağı bulunmaktadır.

Panjur Üretiminde Kullanılan Malzemeler

Özdil Panjur firmasının temel amacı, müşteriye tamamen kaliteli ürünler sunabilmektir. Bu yüzden panjurlar sağlam profil ve malzemelerden üretilmektedir. Gerek otomatik gerekse manuel panjurlarda arıza yapma olasılığı düşük malzeme ve sistemler kullanılmaktadır. Özdil Panjur tarafından satılan ürünlerin birçok panjura göre daha uzun süre kullanılabildiği de bilinmektedir.

Kanatlar, panjurun temelini oluşturan parçalardır. Kanatların kolaylıkça açılıp kapanabilmesi, rüzgar, yağmur, kar, ısı gibi etkenlere karşı dayanıklı olabilmesi gerekir. Ayrıca kullanılması gereken kanatların özellikleri montaj yapılacak yerin kaçıncı katta olduğuna göre de değişebilir. Özdil Panjur tarafından üretilen kanatlar kolay hareket kapasitesine sahip ve sağlam ürünlerdir. Kanatlar ısı ve basınç etkenlerine dayanıklı olduklarından emin olununca satış ve montaja sunulmaktadır.

Profillerin sağlam olması da son derece önemlidir. Profil, panjur sistemlerini ayakta tutan parçadır. Özdil panjur, kaliteli ve sağlam profil üretimi yapmaktadır. Darbelere karşı dayanıklı profiller sağlam bir biçimde monte edilmektedir. Kanat ve kayış montajı için de yeterli kapasiteye sahip olduklarını söylemek gerekir.

Panjur mekanizmasının en önemli sistemlerinden biri de kayıştır. Profillerin iç kısmından geçirilen kayışlar, panjuru açmak ve kapatmak için kullanılır. Kayışlar sağlam olmaz ise sık sık incelme ve kopma görülür. Bu durum da açılıp kapanmada sorunlar yaratır. Özdil Panjur, ürettiği sistemlerde kaliteli ve yüksek yük taşıma kapasitesine sahip kayışlar kullanmaktadır.

Ürünler ve Fiyatlar

Özdil Panjur, konut sistemleri için genellikle alüminyum panjur satışı yapmaktadır. Alüminyum panjurların plastik tabanlı ürünlerin aksine sağlam ve kaliteli olduğunu belirtmek gerekir. Bu panjurlarda deformasyon görülmez ve diğerlerinden daha uzun süre kullanılabilir. Ayrıca bu ürünler kış mevsiminde %25 oranında daha fazla izolasyon sağlamakta ve ısı yalıtımı yapmaktadır.

Her ürünün farklı bir metretül fiyatı bulunmaktadır. Dolayısıyla panjur fiyatları hakkında kesin bir bilgi vermek mümkün değildir. Fiyatlar montaj yapılacak yerin ölçüsüne göre de belirlenecektir. Dolayısıyla kesin bir fiyat bilgisi almak için firma ile irtibata geçmek gerekmektedir. Renk ve model seçeneklerine göre farklı birim fiyatlarının olduğunu da belirtmek gerekir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle