Dede mesleğini bırakmayıp devam ettiren Sur Yapı şirketi sahipleri sektörüne her zaman öncülük etmeye devam ediyor. Kendi fabrikalarında tasarladıkları son derece şık ve güvenli kapıları ile sizlere güzel hizmet etmeye devam ediyor.

Modelleri

Logosu

Logosu

Alanında uzman ve profesyonel ekipler ile tasarlanan ve üretilen bu ürünler her eve göre farklılık göstermektedir. Olduğu yerde durmayan sürekli gelişmeye devam eden Sur Yapı sizlere son derece güvenli kapılar üretmeye devam ediyor. Gayet şık ve zarif bir tasarıma sahip olan bu ürünler farklı renk çeşitleri ile de siz müşterilere sunulmaktadır. Apartman girişleri için üretilen ürünleri ve daire girişleri için üretilen ürünler son derece dayanıklı ve güvenlidir. Dünya’da hırsızlık garantisi verilen tek firmadır.

Üç katlı kapanma sistemine sahip kapıların sahiplerine hırsızlık garantisi verilmektedir. Eğer evinizde her hangi bir hırsızlık olayı meydana gelirse tüm masraflarınız şirket tarafından karşılanacaktır. Son derece güvenli olan bu sistemler hırsızların baş belasıdır. Hiçbir şekilde zorlama ile ya da maymuncuk ile açılmayan bu ürünler üçlü kilitleme sistemine sahiptir. Arka taraftan deliklere giren 3 büyük anahtar sayesinde kapılar hiçbir şekilde açılmamaktadır.

Ayrıca deprem anında kendini açan bu ürünler gayet güzel ve şık bir tasarıma sahiptir. Müstakil evler ya da villalar için farklı tasarımda ürünler bulunmaktadır. Bu ürünler genellikle daha büyük ve çift kapılı olma özelliklerini taşımaktadır. Üzerinde bulunan tokmaklarda kapıların büyüklüklerine göre ayarlanmaktadır.Ayrıca ilk olarak deprem anında kendiliğinden kilitlerini açan ürünler piyasaya sürülmüştür.

Sizlerde bu farklı tarz ve renklerde ki yapılardan ülke içinde bulunan bayilerimiz sayesinde Sur Yapı güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Fiyat Listesi

 

 

 

Şirketin kendi fabrikalarında ürettiği bu ürünlerin fiyatları siz değerli müşteriler için gayet uygun tutulmuştur. Her zaman müşteri memnuniyetini ve güler yüzünü prensip haline almış şirket müşterilerinin bu sistemlerden yararlanması için fiyatları makul düzeyde tutmuştur.

Bu çelik kapı sistemlerinin fiyatları tarzına, rengine ve büyüklüğüne göre değişmektedir. Bir daire önünü istediğin renk kartelinden ve modelinden gayet rahat bir şekilde seçim yapabilir ödeme koşullarını ayarlayabilirsiniz. Villalar için üretilmiş olan ürünler ise hem büyük hem de farklı tarzda üretildikleri için diğer ürünlere göre fiyatı biraz daha pahalıdır.

Hırsızlığa karşı evinizi sigortalayan bu kapılar ayrıca sizleri çilingir derdinden de kurtarıyor. 7/24 hizmet veren çilingir hattı ile beraber anahtarı evde unutma ya da kapıyı açamama gibi durumlarda siz müşterilerin bir telefon etmesi ile sizlere çilingir hizmete sunmaktadır.

Tabi ki bu depremde kendini açan ve 3 kilitli sistem ile hırsızların baş belası olan kapılar diğerlerinden daha pahalıdır. Ancak son derece güvenli ve sağlam olan bu yapılar her evde bulunması gereken ürünlerdir. Bu neden Sur Yapı şirketi Türkiye’nin dört bir yanına bayilikler vermekte ve müşteri alanını artırmaya çalışmaktadır.

Bayileri

Bayıler

Bayıler

Şirket her geçen yıl biraz daha büyümekte ve hitap ettiği alanı genişletmektedir. Tüm bu ürünlerden bütün Türkiye’nin yararlanması isteyen şirket yöneticileri bu nedenle birçok ile bayiiler vermektedir. Verilen bu bayiler sayesinde Türkiye’nin doğusunda batısına kadar bu kaliteli ürünlerin teslimi yapılmaktadır. Şu anda Türkiye içerisinde farklı illerinde bir çok bayisi bulunmaktadır. Bayilerin temel olarak çalışma prensipleri gelen siparişler üzerine fabrikalarda ürün talep etmektir.

Tüm bu ürünler sur yapı garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ayrıca bütün coğrafi bölgede bulunan bayiler sayesinde bütün hizmetleri ayağınıza getirmeye devam ediyoruz. Şirket bünyesi altında bulunan 2 büyük fabrikada yapılan üretimler ile size güvenliğin yolunu sunuyor. Her geçen yıl üstüne biraz daha koyarak geliştikleri ürünler her zevke ve her tarza hitap etmektedir.

Tarihte ilk defa hırsızlığa karşı garanti veren firma olarak tarihe geçmişlerdir. Sektöründe her zaman yenilikleri seven şirket tarafından ürünlerine duyulan sonsuz güvenin simgesi olarak evler sigortalanmaktadır. Kapı anahtarınızı kaybettiğinizde ya da evde unuttuğunuz 7/24 çilingir hattımız hizmetinizdedir.

Ayrıca kapılarınızda meydana gelen bozulmalar ve aşınmalar uzman teknik kadromuz tarafından anında müdahale edilmekte ve sonuca ulaştırılmaktadır. Ürünlerimiz kendi fabrikamızda gerekli denetimler altında üretilmektedir.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Iletisim bilgileri

İstanbul/Merkez
Telefon: 444 1 SUR (787)
Adresi: Şenlikköy Mah. Çatal Sok. No:18/3 Florya / İstanbul

Aydın/Fabrika
Telefon: 444 1 SUR (787)
Adresi: Organize Sanayi Bölgesi 2.Cadde 2/10 Sokak No:31 Umurlu / Aydın


Yorum ekle