Günümüzde artan teknoloji ile beraber mekanları giriş, çıkış ve güvenlik sistemleri de paralel olarak artmıştır. İnsan gücünü minimum seviyeye indiren bu tasarımları artık sizlerde rahatça yararlanabilirsiniz. Alanında uzman kadrosu ile devamlı müşteri memnuniyeti temel prensip haline gelmiştir.

Kapı Sistemleri

Dorma Logosu

Logosu

Bu son teknoloji ürünleri hayatımıza birçok yenilik getirmiştir. Bu yeniliklerin başında rahat giriş ve çıkış gelmektedir. Tamamen zeki makineler tarafıyla sağlanan uygulama sayesinde insan hatasından doğabilecek hatalar sıfıra inmektedir. Bu kapı sistemlerini döşetirken mutlaka alanında uzman ve profesyonel kişilerden destek almalısınız.

Eğer bu işlemleri ucuza getirmeye çalışıp tecrübesi firmalardan elde etmeye çalışırsanız bu size daha çok pahalıya mal olabilir. Bu yüzden tercihinizi yıllardır Türkiye’de bu işi yapan Dorma şirketinin kendi bünyesinde ürettiği dorma kapı sistemleri ile yapmanız size her açıdan avantaj sağlamaktadır.

Şirketin kendi bünyesinde ürettiği ve ayrıca İsviçre’den ithal olarak getirttiği ürünler ve malzemeler ile sizlere son derece güvenilir ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. En son olarak İsviçre’nin büyük şirketlerinden Kaba şirket ile ortaklığa adım atan Dorma adını tüm dünyaya duyurmaya hazırlanıyor. Biliyorsunuz ki İsviçre genellikle gelişen teknolojiyi yakından takip edip farklı ürünler piyasaya sürmektedir. Bu yüzden akıllı bir hamle yapan bu şirket artık piyasaya daha sağlam ve emin adımlarla devam edecek. Tamamen müşterinin memnuniyetini ve güler yüzlü bir hizmet almasını kendisine prensip edinmiş bu şirket yıllardır sizlere hizmet etmekten büyük gurur duyar.

Hidroliği

Dorma HidroliğiHidrolik sistemler kısaca kapıların arkasına yerleştirilen ve insan gücünü azaltmaya yönelik tasarlanmış bir üründür. Bu ürünler sayesinde insanlar daha az enerji harcayarak kapılarını rahatça açabilmektedirler. Alanında tecrübesi ile sizlere yıllardır bu hizmeti sunan şirket bünyesinde birçok dorma kapı hidroliği çeşidi bulunmaktadır.

Bu ürünlerden hangi tarzda isterseniz rahatça bulabilirsiniz. Bu hidrolikler kullanım amaçlarına ve kullanılan mekanlara göre değişiklik göstermektedir. Ayrıca şirket bünyesi içerisinde fotoselli kapılarda mevcuttur.

Birçok üst düzey şirket tarafından tercih edilen bu ürünler son derece kullanışlı ve avantajlıdır. Tamamen makine yardımıyla çalışan bu ürünler oldukça güvenlidir. Ayrıca kullanıldıkları yerlerde giriş ve çıkışta oluşabilecek insan trafiğini ortadan kaldırmaktadırlar.

Hidroliğin Modelleri      

Cam kapı için Hidroliği

Cam kapı için

Bu hidrolik makineler genellikle kullanım alanlarına göre değişmektedir. Kapıların arka bölümüne takılan bu sistem ile beraber açıp kapatmak için gereken enerji azalmaktadır. Bunun yanında sensör algılayıcı hidrolikler ile beraber insan gücü tamamen sıfıra inmektedir. Genellikle insan trafiğinin çok olduğu yerlerde tercih edilen bu sensörler insanların daha rahat girip çıkmalarına yardımcı olur.

Engelli insanlarımız için mükemmel bir ürün olan bu sensörler tamamen makineler tarafından yönetilir. Yaklaşan cismi algılayan sensörler otomatik olarak açılmakta ve cisim algılaması bittikten sonra ise kendiliğinden kapanmaktadır. Bir başka Dorma hidrolik çeşidi ise döner ürünlerdir. Bu ürünlerde altta bulunan mekanizmalar sayesinde sürekli dönmekte ve insanları karşı tarafa geçirmektedir. Bu yöntem de tamamen insan gücünü sıfıra indirir ve giriş-çıkışları rahatlatır. En çok tercih edilen ürün ise otomatik kayar sistemdir.

2-5 2-6 2-7

Bu ürün genellikle büyük hastanelerde ve şirketlerde tercih edilir. İsteğe göre odaları bölme imkanı bile sağlayan bu ürünlerin kullanım alanları oldukça zengin ve geniştir. Ayrıca her evin ihtiyacı olan kapı kolları da farklı modellerde bulunmaktadır. Kolayca basılıp açılan ürünler ve şekilli ürünler en çok tercih edilen modellerdir.

Bunun yanı sıra genellikle alış veriş merkezlerinde karşılaştığımız acil çıkış mekanları da şirketimizin uzman kadrosu tarafından tasarlanmakta ve montajı yapılmaktadır.

Hidroliğin Fiyatları

Bu ürünlerin fiyatları istenilen ürünlere ve sistemlere göre değişmektedir. Hem giriş- çıkış için hem de güvenlik için kullanılan hidrolik mekanizmalar diğerlerine göre biraz daha pahalıdır. Döner sistemler ya da sensörlü hareketi algılayan ürünlerin fiyatları diğer ürünlere göre değişmektedir.

Fiyat listesi İndir

Dünyanın 1 numaralı hizmetini sunan şirketimiz bünyesinde bulunan tüm ürünlerimiz siz müşterilerimiz için gayet makul fiyatta sunulmuştur. İhtiyaca göre seçeceğiniz hidrolik mekanizmaları mutlaka uzman ekipler tarafından ayarlatmanız her zaman fayda vardır.

Bu mekanizmaların düzenli olarak yapılması gereken bakımları şirketimizin alanında uzman teknik ekibi sayesinde siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Düzenli bakım yaptırarak sizlerde oluşabilecek arızaların önünce geçin.

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle