İç dekorasyon yapısında oldukça ilgi gören kapı modellerinden lake kapı modelleri ile ilgili bilgi ve fiyat sunumunu sizler ile paylaşmaktayız.

Saf yapı maddesi

lakeEvimizi güzelleştiren dekorasyon malzemelerinden bir tanesi de kapı modeli seçimidir. Kapı modeli seçiminde bulunurken ilk olarak malzemesine ve özelliklerine bakmaktayız. Sonrasında ise model ve rengine bakarak evimizin mimari yapısına uyum sağlayacak kapı modellerimizi seçebiliriz. İç kapı modelleri de sıklıkla rastladığımız yoğun ilgi gören kapı modellerinden bir tanesi de lake kapı modelleridir. Lake kapı modelleri mimari özelliği ile iç dizaynın baş rol oyuncusudur.

Yapısında kullanılmakta olan saf yapı maddesi ile oldukça ilgi gören lake kapı modelleri sayesinde renk tonlamaları ile eşi benzeri bulunmayan kapı modelleri tasarlanabilmektedir. Yapısında kullanılan boya ve  malzemelerin çevreye karşı hiç bir zararı bulunmamaktadır. Boyanmak istenen iç kapılar uygun boyama yöntemleri ve çeşitli teknik bilgiler kapsamında orjinal lake iç kapı boya malzemesi ile boyanabilmektedir. Genellikle kapı modeli kanatları MDF ve karkas suni ve kurutulmuş olan köknar ağaçlarından üretilmektedir.

Fiyat bilgisi

Hemen hemen her bireyin isteği üzerine tasarlanabilen kapı modelleri çizgi ve renklerin haricinde konfigürasyon ve açılım yönünden oldukça kullanışlıdır.  Genellikle hep aynı ölçülerde tasarlanmakta olan kapı modelleri çoğunlukla hazır olarak satışa sunulmaktadır. Genellikle kapı modelleri 250 TL ile 440 TL arasında satışa sunulmaktadır.

Model Marka Fiyat
ROT-71 Rotadoor 421,85
 ROT-71POL Rotadoor  246.00
 ROT-X Rotadoor 421,00
  ROT-73 Rotadoor  421,85

 

Lake kapı modeli özellikleri

Siparişe özel üretim yapılabilmektedir. Dilediğiniz modeldeki kapı tasarımını seçerek iç kapı modelinizi oldukça estetik ve kaliteli kapı malzemesi ile süsleyebilirsiniz.

Kapı üzerinde uygulanan teknik tutumlar neticesinde dönme ve eğilme eylemini durdurmak için yapısında ahşap kereste üzerine de 6 mm kalınlığında MDF entegre edilmektedir.

Model seçimine göre çıtalı veya çıtasız cam boşluğu açılmaktadır.

Demonte özelliği bulunmaktadır.

Kasa üzerinde yer alan kanal bölümüne ses ve ısı yalıtımı konusunda gerekli önlemler alınarak kapı modeli tasarlanmaktadır.

Konstrüksiyon ile kanat arasında dolgu malzemeleri bakımından kaft petek kullanılmaktadır.

Kapı modelleri duvar ile poliretan köpük yardımı ile yapıştırılıp Pervazlar silikon kasa ile yapıştırılarak birleştirilmiştir.

Diğer kapı malzemelerine göre temizlik bakımından daha kolay temizlenebilen lake kapı modelleri üzerinde her hangi bir toz veya yapışkan kir kalıntısı bırakmadan kolaylıkla temizleyebileceğiniz bir yapıya sahiptir.

Kapılarımız lake ile tasarlandığında oldukça estetik ve pürüzsüz gözükecektir. Kolay leke tutmayan kapıların sadece nemli bir bez ile silinmesi gereklidir. Her hangi bir temizlik maddesi kullanmak istiyorsanız genel yüzey temizlik maddelerini tercih edebilirsiniz.

Lake kapı modelinizi  farklı ve şık tasarımda renklendirerek sipariş verebilirsiniz. Lakin kişinin kendi talebi üzerine tekrardan boyama işlemi gerçekleştirilebilir.

Kaliteli ve uzun ömürlü tasarlanan kapı modelleri pırıl pırıl görüntüsü ile iz bırakmayan nitelikte bir yapıya sahiptir. Lake boyanın kendi orjinal ürünü ile boyanan iç oda kapıları diğer kapı modellerine göre daha fazla kullanışlıdır.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle