Portal çelik kapılar, günümüze güvenli bir şekilde kullanılabilen kapı çeşitlerinden biridir. İstediğiniz ebatlarda sahip olabileceğiniz bu kapılar ile birlikte kaliteli bir şekilde çelik kapı kullanımlarınıza devam edebilirsiniz. Yazımızın devamında portal çelik kapının özellikleri, en uygun model ve fiyatları ve kullanılan son teknolojiler ile ilgili detaylı bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Portal Çelik Kapı Özellikleri

Portal çelik kapı logosu

Portal çelik kapı logosu

Portal çelik kapıların özellikleri arasında bulunan bir takım bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Bu özellikler;

  • Kanat iç kısımlarına, dıştan gelebilecek darbelere karşı saç kuşaklar ve ‘U’ şeklinde sıkıştırma sacları yerleştirilmiştir.
  • Kapının ahşap kısımlarında laminant ve doğal kaplamalar yer almaktadır. Eskitme ve silindirli ahşaplarda ise kaplama bulunmaz.
  • Pirinç, alüminyum ve zaman aksesuarları dışında tercihe göre sarı ya da saten renkler kullanılmaktadır.
  • Kapı dışında çekme kol olarak farklı topuzlar da yer almaktadır.
  • Ahşapların bir süre sonra değiştirilebilmesi için kapı kanadının klasik kapılar üzerinde ve panel kapılarda alt kısmı kapakla vidalanarak kapatma yöntemi uygulanmaktadır.
  • Kanat genişliği ise kapının cinsine göre değişmektedir.
  • Portal çelik kapıların montajının rahatça yapılabilmesi adına standart ölçekler kullanılmaktadır ve daha çok 18-25 cm arasında ve ayarlanabilir kasalar tercih edilmektedir.

En Uygun Modelleri ve Fiyatları

Portal çelik kapı olarak birbirinden farklı modellere uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Bu konudaki bilgilerimizi de sizlerle paylaşıyoruz.

Portal çelik kapılar her bütçeye uygun olarak sunulmaktadır. Ayrıca firmaların ucuz çelik kapı fiyatları arasında yerini almaktadır. Sürekli artan müşteri potansiyeli nedeniyle ve perakende fiyatların çok uygun olması dolayısıyla en uygun modeller tercih edilmeye devam edilmektedir.

Portal çelik kapı modelleri

Portal çelik kapı modelleri

MODEL FİYAT ARALIĞI
KABARTMA PANEL ÇELİK KAPI 2000 TL – 2500 TL
LAMİNANT PANEL ÇELİK KAPI 2000 TL – 2500 TL
KLASİK ÇELİK KAPI 700 TL – 2000 TL
RUSTİK PANEL ÇELİK KAPI 2000 TL – 2500 TL
ÖZEL ÇELİK KAPILAR 2000 TL – 2500 TL

 

Portal çelik kapının en uygun model fiyatları bu şekildedir. Elbette kullanım amacına göre fiyatlar değişmektedir. Çelik kapıların günlük yaşamı kolaylaştırdığını ve güvenliği de sağladığını söyleyebiliriz. Bu anlamda birbirinden farklı çelik kapılar ve kullanım alanları bulunmaktadır.

Kullanılan Teknoloji

Portal çelik kapının proje oluşturma ve iş teslimi gibi konularda özenle hizmet verdiği ve çelik kapı üretiminde ise ‘CNC’ kontrollü pres ve diğer makineler ile yapıldığını söyleyebiliriz. Ayrıca kalite üretimi ise günümüzün en son teknolojik makineler ile gerçekleştirdiği bilinmektedir.

TSE belgelerine ve hizmet yeterlilik belgelerine sahip olarak en uygun fiyatlarla sahip olabilir ve uzun süreli garanti kapsamında kullanmaya devam edebilirsiniz. Ülkemizde birçok mekânda artık portal çelik kapı tercih edilmektedir. Bu kapılar müşteri memnuniyetini de sağladığı için fiyat konusunda da oldukça caziptir.

Kullanılan teknolojiyle birlikte kullanılan malzemenin cinsine göre de fiyatlar değişmektedir. Bu yüzden detaylı bir araştırma yaparak kullanım yapmanız gerekiyor. Son derece kaliteli bir şekilde üretildiği için kullanıcıları mağdur etmeden garanti kapsamında kullanılmaya devam edilmektedir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle