Yaz ayarında pek çok insanın huzursuzluk kaynağı olan sivrisinekler ve böceklerden korunmak için en etkili yöntemlerden biri kapı ve pencerelere takılan sinekliklerdir.

Kapı ve Pencereler İçin Sineklik Ölçüm Tekniği

İyi ve sessiz bir uyku, iyi sağlık ve olumlu ruh halinin anahtarıdır. Yaz aylarında, çoğu zaman bu rahatsız edici böcekler, ısırıkları, gıcırtı ve uğultu ile bozulur. Kentsel apartmanlarda ve ülke evlerinde cibinlikler vazgeçilmez bir özellik haline gelmiştir.

Ayrıca, sivrisinek ağı, sokak tozunu, kirliliği, alerjen parçacıklarını, böcekleri, pencere pervazından pencereden düşme gibi şeyleri evcil hayvan ve eşyaların korunmasına yardımcı olarak iyi bir hizmet sunacaktır. Karmaşıklık sistemlerine, şekillerine ve boyutlarına bakılmaksızın her türlü pencere ve kapı için bir cibinlik seçmek mümkündür.


Sineklik ölçüsü alımı

Her bir cibinlik, pencere ve kapılarınızın ölçülerine uygun olarak siparişe göre ayrı ayrı yapılır. Sonuçta, pencerelerin ve kapıların serbestçe kapatılmasına ve aynı zamanda olumsuz doğal olaylardan korunmasına ve aynı zamanda çıkarılmasının kolay olmasına izin vermelidir.

Firmamız, pencere ve kapı-çerçeve, kapı, silindir ve sürgülü için çeşitli sivrisinek ağlarına sahiptir. Sineklik ölçüsü iki ayrı teknikte alınmaktadır. Ölçününün alınmak istendiği pimapen veya başka bir plastik pencere veya kapı kanadına metreyle ilk olarak enden arasından da boydan ölçüsü alınır. Alınan ölçülere yarımşar santimetre ilave edilir. Alınan bu ölçüler sinekliklerin bitmiş halinin net ölçüleri olmakta olup, üzerlerine pay eklenmeden imal edilir.

İç Ölçü Tekniği

Pimapen sineklik ölçüsü alınırken dış kasa baz olarak alınır. Contalı olan bu bölümün iç kısımları nokta olarak kabul edilerek iç ölçü alınır. Alınan bu iç ölçüye sineklik imal edilirken seçilen modele göre gereken pay eklenir.


Sineklik Ölçümü Alınması

Çerçeve sivrisinek ağları

En popüler Sineklik çerçeveleridir. Bu modelde ızgaralar her türlü pencereye kolayca monte edilebilir. Malzeme doğrudan güneş ışığına karşı dirençli olmaktadır. Çıkarma ve yıkama sırasında özel çaba ve beceri gerektirmez. Sivrisinek ağlarının en ekonomik ve en pratik çeşididir. Bir çerçeve sineklik ağı sipariş edilirken, profil çerçevesinin rengini seçilebilir. Genellikle beyaz, gri veya kahverengi yoğun olarak kullanılmaktadır. Çerçeve sivrisinek ağları yerli ve yabancı üreticilerin yüksek kaliteli bileşenlerinden yapılmıştır. Bu nedenle, firmamızın bitmiş ürünleri Rusya pazarında en iyi fiyat ve kalite kombinasyonuna sahiptir.

Kapı Sineklikleri

Balkonlar, teraslar ve mahalleler için, en uygun ve güvenilir bir seçenektir. Kapı sineklerinin tasarımlarında sertleştirici çubuk ve güçlendirilmiş profil kullanılmaktadır. Kapı kilitli olarak kullanılan manyetik mandallar ve menteşeler, kapıların hem insanların hem de evcil hayvan tarafından düzgünce kapatılmasını sağlamaktadır.

Alternatif olarak, sivrisinek ağlarını sallamak yerine, çeşitli kapı tiplerine uygun bir cibinli ile bir panjur sistemi kullanabilir. Bireysel ihtiyaçları ve operasyon özelliklerini dikkate alarak, sivrisinek sistemi için en uygun olanı belirlenmesine yardımcı olur.

Sürgülü sivrisinek ağları

Loggi ve balkonlarda hareketli çerçeveli pencere konstrüksiyonları için kayar sineklikler genellikle kullanılır. Sürgülü sivrisinek ağları hem sokağın kenarından hem de sundurmanın iç kısmına monte edilebilir. Bu ızgaralar, özel olarak monte edilmiş kızaklarda tüm uzunluk boyunca hareket eder ve pencere yapısının açık eğimli açıklıklarının herhangi bir bölümünü koruyabilir.

Yaz aylarında, böcekler genellikle bir apartman dairesine veya eve uçarak girerer ev sakinlerine çok fazla sorun verir. Pencereleri yazın sıcağında kapalı tutmak ve havasız bir ortamda uyumak istenmemesi durumunda alınabilecek en iyi çözüm, dışarıdaki pencerelere sineklik adı verilen sivrisinek ağlarını takmaktır. Çeşitli böceklerden ve sineklerden korunmanın yanı sıra, sivrisinek ağları bir dizi ek avantaj sunar: Toz, polen, kavak tüyüne karşı ek koruma sağlar. Pencere veya kapı sineklikleri; temiz havanın ve gün ışığının evin içine girmesine engel olmamak amacıyla, farklı tip, boyut ve şekillerde pencere ve kapılarda kullanmak mümkündür, Uygun bakım ve depolama ile uzun bir servis ömrü vardır, Pencerenin görünümünü bozmadığı gibi, kış aylarında kolayca monte edilir ve sökülür. Sivrisinek ağı veya sinekliğin tasarımı, elemanlar ile temsil edilir: BU elemanlar bir sabitleme kordonu, bir çerçeve, bir impost ve açısal profilleridir. Bunun yanında bağlantı elemanları olarak, bir plastik veya metal tutucu kullanılmaktadır. Hücrelerin büyüklüğü 1.1×1.1 mm üzerinde hesaplanır. Görünüşte ürün, daha güçlü bir alüminyum profiline sahip olan geleneksel bir pencere çerçevesini andırır. Bu güçlendirme, önemli boyutlara sahip olan yapının mukavemetini arttırmak için gerçekleştirilmiştir. Izgaralar, kapı menteşeleri ve sabitleme elemanları kullanılarak sabitlenir. Menteşeler, kapının dışından iki parça bir miktarda monte edilir. Ürünler, kurulum ve sökme kolaylığı, basit işletim ve bakım ile karakterize olmaktadır. Swing ağı tek yapraklı, tek yapraklı ve iki aynı yarısı olan çift kanatlı sinekliklerden oluşabilmektedir.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle