Birçok farklı çeşit imkanı bulunan kapı barfiksleri arasında genellikle kapınıza uyan barfiksi almanızda yarar vardır. Genelde evlerde kapıların genişlikleri 100 ile 110 santimetre arasında değişmektedir.

İmkanları

Bunu bilen kapı barfiksi üreticileri en çok bu modellerden üretmişlerdir. Bu modeller oldukça rahat bir kullanıma sahiptir. Son derece sağlam olan bu barfiksler kapılara hiçbir şekilde zarar vermemektedir.

Kapılara rahatça giren bu modeller oldukça kullanışlıdır. Kolay montaj olanağına sahip bu kapı barfiksleri istediğimiz zaman söküp başka bir yere monte edebiliriz. Düzenli olarak yapılacak spor hareketleri ile kolayca düzgün bir vücuda sahip olabilirsiniz. Ayrıca önemli olarak düzenli bir beslenme düzenine uymalısınız. Tüm bunları yaptığınız sürece evlerinizde belli aralıklarla kapı barfikslerin de idman yaparsanız kol ve karın kaslarınız düzenli çalışır. Ayrıca zamanla artan setleriniz sayesinde omuzlarınızda genişlemektedir.

Tüketeceğiniz protein besinleri çok çabuk kasa dönüşmektedir. Zamanla artan spor düzeni ve disiplini ile sizlerde yorulmadan evlerinizden düzgün bir vücuda sahip olabilirsiniz. Bu kapı barfiksleri kullanım alanlarına göre farklı modelleri mevcuttur. Rahatça sökülen bu aletlerin bazı modellerinde sizlere sadece barfiks ile değil yerde de spor imkanı sunar.

Evde barfiks çekerek – sağlam vücut

Kaslı ve düzgün bir vücuda sahip olmayı herkes hayal eder. Fakat bu o kadar kolay bir şey değildir. Birçok spor salonlarına birçok defa tonlarca para ödemiş ama yine de bir çözüme ulaşamamış olabilirsiniz.

Artık spor salonlarına gitmeye vaktiniz yoksa merak etmeyin sizler için evlerinizde kullanımı çok kolay olan kapı barfiks aletleri bulunmaktadır. Kurulumu oldukça olan bu aletleri odalarınızın kapılarına rahatça kurabilirsiniz. Kapınıza kuracağınız aparatlara geçirilen bu aletler sayesinde istediğiniz zaman rahatça barfiks yapabilir ve vücudunuzu dengeye sokabilirsiniz. Kapı barfiksleri ile beraber kol, ayak ve bel kaslarını kolayca çalıştırabilirsiniz.

Ayrıca barfikslerde yapacağınız değişik hareketler ile beraber karın kaslarınızı da canlandırabilir ve şekle sokabilirsiniz. Fakat burada dikkat etmeniz gereken birkaç ufak detay vardır. Öncelikle sadece spor yardımı ile düzgün bir vücuda sahip olamazsınız. Kaslı ve düzgün bir yapıya sahip olmak isteyen kişiler beslenmelerine de son derece dikkat etmelidirler. Spora başlayan kişiler yoğunlukla protein değeri yüksek besinler tüketmelidirler. Karbonhidrat, şeker ve yağ değeri yüksek besinlerden ise uzak durmalıdırlar.

Kapılara zarar vermesi

Son derece sağlam olan bu barfiksler kapılara hiçbir zarar vermemektedir. Hatta kapılarda en ufak hasar bile bırakmamaktadır. Yalnız bu barfiksi kullanacak kişilerin en fazla 125 kilo ağırlığında olması gerekir. Çünkü fazlasını kaldırmaya zaten kollarınız yetmez.

Ayrıca eğer bu barfiks hareketlerini genç yaşlarda yapmaya başladıysanız boyunuz en az 5 santimetre ekstradan uzamaktadır. Kapı barfiks fiyatları oldukça ucuz olması nedeniyle çok rağbet görülen ürünlerdi. Antrenman seçeneği fazla olan bu alete sizlerde oldukça kolay şekilde ulaşabilirsiniz. Oldukça kullanışlı olan bu kapı barfiksleri kapılara hiçbir zarar vermemektedir. İlk montaj işleminden itibaren kapılarınızı ilk günkü sağlamlığı ile kullanırken ayrıca rahatça sporunuzu yapabilirsiniz.

Yalnız montaj işlemlerini uygun bir biçimde yapmanız gerekir. Montaj yaparken yapacağınız hareketlere göre montaj işlemini gerçekleştirmenizde fayda vardır. Bu kapı barfiksleri sayesinde evlerinizde kapılarına zarar vermeden rahatça spor yapabilirsiniz. Bu kapılar sayesinde evlerinizde rahatça spor yapabilirsiniz. Hatta erken yaşlarda bu barfiks işlemlerine başlarsanız boyunuz zaman içerisinde 5 santimetre uzayabilir. Sizlerde bu barfiksleri evlerinize rahatça takabilirsiniz.

Kapı barfiksinde coster farkı

Eğer spor yapmaya karar verdiysek ve pahalı spor salonlarına gidemeyecekseniz üzülmeyin. Tüm bunları tek bir alet ile yapmanız mümkündür. Kulağa enteresan geliyor olabilir. Ama coster firmasının ürettiği çok fonksiyonlu kapı barfiksleri bütün spor hareketlerini yapmanıza imkan veriyor. Kapılara rahatça monte edilen bu sistemler sayesinde kolayca barfiks çekebilir ve kol, karın ve bacak kaslarını çalıştırabilirsiniz. Bunun yanı sıra coster kapı barfikslerini sökerek yerde mekik ve şınav hareketleri çekebilir tüm istediğiniz sporları yapabilirsiniz. Üstelik bu ürün oldukça ucuz fiyata satılmaktadır.

Eğer sizlerde düzgün bir vücuda sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey bir tane coster kapı barfiksi almalısınız. Barfiksini aldıktan sonra yapmanız gereken tek şey düzgün bir antrenman planı çıkarmaktır. Öncelikle kendimize bir antrenman programı çıkarmalı ve bunu uygulamalıyız. Genellikle spor salonlarına gidildiğinde orada kişinin vücut tipine ve çalışacağı alana yönelik antrenman programı çıkarılır. Özel hocalar eşliğinde hareketler gösterilir ve setler halinde uygulanması istenir. Siz tüm bu imkanlara coster marka kapı barfikslerinizle kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu alanda hizmet eden başka kapı barfiks üreticileri de vardır. Fakat bu üretici firmalar son dönem teknolojisinden uzak kalarak çok fonksiyonlu kapı barfiksleri üretmemektedir. Bunların yerine daha tek düze belli standartlarda kapı barfiksleri üretmişlerdir. Tamamen kol ve karın kaslarımıza yönelik çalışan bu barfiksler yardımıyla da spor yapabilirsiniz.

Ancak tercih edeceğiniz coster kapı barfiksleri sizlere birçok spor imkanını sunmaktadır. Bu nedenle genellikle coster kapı barfikslerini seçmenizde yarar vardır. Çünkü tek bir aletle bütün hareketleri rahatça yapabilirsiniz. Diğerlerinde ise sadece belli başlı alanları çalıştırırsınız. Üstelik aralarında uçurum sayılabilecek kadar da fiyat farkı yoktur. Kapı barfikslerinin fiyatları birbirine yakındır.

Kapı barfiksleri ile spor yapması

Kapı barfiksleri oldukça kolay kurulumları ile beraber hayatımıza girmiştir. İstediğimiz her kalınlıkta ve uzunlukta bulabileceğimiz bu kapıları evimizin her hangi bir kapısına monte ederek kolayca spor yapabiliriz. Kapı barfiksleri kolay kurulumu ve spor avantajıyla en çok tercih edilen ürünlerdir. Evlerinizde düzgün bir vücuda sahip olmak eskiden zor olabilirdi.

Ancak son üretilen yeni kapı barfiksleri sayesinde sizlerde evde rahatça vücut yapabilirsiniz. Oldukça kolay montajı olan kapılar sayesinde evinizde bütün spor hareketlerini yapabilirsiniz. Bu kapı barfiksleri sayesinde evinizde her türlü spor imkanı sağlanmaktadır. Özellikle karın, kol ve omuz kaslarını çalıştıran bu kapı barfiksleri sayesinde bütün hareketleri yapabilirsiniz. Evlerinizin her hangi bir kapısına montaj edeceğiniz barfiksler sayesinde özellikle kol kasları çalışır.

Düzenli bir spor programı ile beraber eğer evlerinize bu kapı barfikslerinde döşerseniz rahatça spor yapabilirsiniz. Genellikle kişilerin kendi odalarının kapısına monte ettikleri bu kapılar ile günün istediği saatlerinde spor yapabilirsiniz. Hatta bu spor aletlerini kolayca montaj edebildiğiniz için istediğiniz zaman başka yerlere de monte edebilir ve orada da rahatça kullanabilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle