Evinizde yapacağınız ufak değişiklikler ile yaşam alanlarınızı daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Ufak detaylar her zaman dikkat çeker, en güzel örneklerden biride kapı önü aksesuar modelleri.

Kapı önü aksesuarları Nedir? Kapı önü için paspasları, kapı önü ağırlıkları evin ufak ama renkli aksesuarları arasında gösterilebilirler.

Dış kapı önü aksesuarları

rengarenk kapı önü süsleme

rengarenk kapı önü süsleme

Ev dekorasyonu evin dışından başlamaktadır. Çünkü eve gelen misafirleriz daha dış kapının önünden itibaren dekorasyona dikkat ederler. Ayrıca kapı önü süsleri, aksesuarları ile birlikte evin iç görünümü hakkında da fikir sahibi olabilirler.

Birbirinden farklı paspas modelleri, kapı önü ve arkası için çeşitli kapı süsü modelleri, harika tasarımlı anahtarlık modelleri ile birlikte çok şık hoş geldin panoları ve diğer aksesuar ürünleri ile modern bir ev dekorasyonu hazırlamış olabilirsiniz.

Dilerseniz şimdi sizinle kapı önü aksesurlarına bir göz atalım;

Kapı Önü Paspasları kapı önüne serilen paspaslardır, günümüzde öyle modern ve hoş dekoratif çizgilere sahip ki insan, bir tanesine sahip olmak istiyor. Üstelik  ve dekorasyon zevkinize uygun modelleri bulmanız çok kolay.

Eğer neşeli bir dekorunuz varsa, dekorasyonda renkli bir anlayışa sahipseniz espirili, baykuşlu, çiçekli, çizgi karakterlere sahip, eğlenceli paspaslar kullanabilirsiniz.  Daha ciddi stiller için bohem çizgilerden klasik formlara, süslü işlemelerden, sade modellere dek çok çeşitli seçenekleri seçebilirsiniz. Kapı Süsleri evinize gelen konukları renkli ve hoş, sempatik karşılamak için en uygun tercihlerden birisidir.

Çiçekli çelenkler

Çiçekli çelenkler

Çiçekli çelenkler, sempatik yazılar ile sevdiklerinizi evinizde hoş bir karşılama yapabilirsiniz. Kapı Kutuları apartman görevlinizin gazetenizi, kapınıza gelen postaları bıraktığı, kapınızda misafirlerinizi karşılayan sevimli, zevkli, hoş küçük bir alan yaratmakta önemli bir dekor ürünüdür.

espirili paspas

espirili paspas

Renkli modellerini espirili ve renkli paspaslarla takım olarak düşünebileceğiniz, dekoratif anlayışınıza uygun sade modelleri de sade paspaslarla bir araya getirebilirsiniz.

İç kapı önü aksesuarları

Dış kapıdan girince misafirlerin bir diğer etkilendikleri nokta ise iç kapı aksesuarlarıdır. Buradaki aksesuarların en büyük özelliği evin içindeki duvar bıyalarından tutun, mobilyalar, perdeler, halılar ve diğer dekorasyonlarla uyum halinde olmasıdır.

En ufak bir zıtlık direk göze çarparak misafirlerinizin hafızasına kazına bilir. Bu yüzden ev dekorasyonundaki herşeyin uyum ve düzen içerisinde olması önemlidir. Ev dizaynınızda yer alan her ürün sizin ruh halinizi ve karakterinizi yansıttığından dolayı iç kapı önü aksesuarlarınızı istediğiniz renk, desen, şekil ve ebatta dilerseniz kendinizde tasarlatabilirsiniz. Hatta dilerseniz tasarımları kendi hayal gücünüzle de yapabilirsiniz.

İç kapı önü aksesuara örnek olarak şunları sıralayabiliriz.

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler iç mekânda dilerseniz kullanabileceğiniz şemsiyelikler, yuvarlak ya da kare formları ve modern tasarımları ile kapı önü aksesuarı olarak mekâna hareket katacaktır. Klasikten vazgeçemeyenlerdenseniz ferforje şemsiyeliklerde seçebilirsiniz, daha cıvıl cıvıl, değişik, sıradışı tasarımlar arıyorsanız; şemsiyelik formları ferforjelerin eğemenliğinden kurtulalı çok oldu, artık son derece değişik ve şık konseptler üretiliyor.

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Şemsiyelikler

Portmantoluklar

Portmantoluklar iç kapının arkasında askıya giysi asma, ayakkabıları yerleştirme, aynasından yararlama anlamında çok kullanışlı ve sevimli olan bir modeldir. Ayrıca klasik ve bohem tarzı olan kişilerinde kendi tercikhlerine uygun olarak seçebileceği renk, desen ve model seçenekleri de mevcud olarak da bulunmaktadır.

Portmantoluklar

Portmantoluklar

Dekoratif Çiçekler iç kapı önüne konabilir şekilde tasarlanan küçük şirin dekorasyonlardır. Bu dekorasyonlar küçük saksılar içerisine yapay ve gerçek çiçekler olmak üzere tasarlanan aksesuarlarla şekillendirilebilir ve modelleştirilebilir. İçerisine toprak üzerine renkli çakıl taşları koyarak da renklendirebilirsiniz.

 

Dekoratif Çiçekler

Dekoratif Çiçekler

Kapı önü dekorasyonu

Kapı önü dekorasyonu

Unutmayın bu tasarımları kendi hayal gücünüzlede şekillendirebilirsiniz.
Bu kullanımlar doğrultusunda aksesurlar çeşitlendirmektedir.
Bizleri tercih ettikçe güncelliklerini görebilirsiniz.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yorum ekle