Eskişehir ve çevresinde oturanlar için çelik kapı firmalarını hakkında bir araştırma yaptık. Hangisi en uygun ve sizlere verimli olabileceği konusunda bilgiler vermek istiyoruz.

Eskişehir Kapı Satış Noktaları

99-1Bir ürün konusunda karar vermek zordur. Hele bu ürün kapı ise işimiz daha zor bir hal alacaktır. Konutlar, yazlıklar ve işyerlerinde kullanılmak üzere seçilmesi zordur. Çelik kapı seçimi elbette diğer kapı seçimlerinden daha da zor bir hal almaktadır. Netice itibari ile güvenliğimiz açısından da önemli bir unsurdur.

Dış kapıların zor açılması kendinizi emniyette hissetmeniz gerekir. İnsanların genel olarak hissettikleri güven duygusu yaşam alanına etki etmektedir. Çelik kapı kullanımların amaçlarından biri de budur. Firmalar bunun için çaba gösteriyor. Bulunduğunuz alan içerisinde aradığınız ürünleri bulmakta hem kolay hem de zaman kaybına neden olmamaktadır.

Öncelikle çelik kapı alırken dikkat etmeniz gereken unsurları belirtelim. Çelik kapı almak istediğiniz firmanın bu işi ne kadar zamandır yaptığını bulunduğu alanın nasıl olduğuna dikkat edin. Çelik kapı alacaklar daha çok imal edilen firmalardan veya imal eden bir firmanın satış noktalarından almaya çalışın. Bu firmalardan alırsanız maddi olarak ucuza mal etmiş olursunuz ve aynı zamanda da bir sorun yaşarsanız firmaya ulaşmanız kolay olur. Firmaların hizmetlerini satış sonrasında da devam ettirip ettirmediğine dikkat edin.

Demirtaş Çelik Kapı Sistemleri, Eskişehir’de çelik kapı sistemlerinde öncü firmalardan biridir. Referansları ile de kendini kanıtlamaktadır.

Doores Çelik Kapı Sistemleri, Eskişehir’ de kendi fabrikalarında dünya standartlarına göre yerli üretim yapan bir firmadır. Çelik kapı piyasasında yerini sağlama almış öncü firmalardan biridir.

Durna Çelik Kapı Sistemleri, ISO 9001-2008 kalite belgesine sahiptir. En son teknoloji ile müşterilerine en iyi hizmeti vermek amacıyla çalışmalarına devam etmektedir.

Emre Çelik Kapı,  2000 yılından bu yana faaliyet gösteren firma her gün için kendini geliştirmektedir. Müşteri memnuniyetlerini en üst seviyede tutmaya devam etmektedir.

Erdem Çelik Kapı, kendi imalathanesi ile müşterilerine her zaman öncülüğünü ispatlamak için çalışmakta ve öncülüğünü devam ettirmektedir.

Özel Çelik Kapı, müşteri taleplerini her zaman için ön planda tutmayı hedef olarak almıştır.

Formet Çelik Kapı, 20 yıla yaklaşan deneyimi ile öncülüğünü kanıtlamış firmalar arasındadır. Türkiye’nin en büyük çelik kapı üreticileri arasında yerini almıştır. 300’ü aşkın showroomda ve Dünyanın 30’a yakın ülkesinde faaliyet göstermektedir.

İkizler Çelik Kapı, 1996 yılından bu yana faaliyet göstermektedir. Firma uzman personeli, yeterli kadrosu ve teknolojik ekipmanı iler tüm müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Bu firmaların yanında yıllardır müşterilerine hizmet veren firmalara da ulaşmanız mümkündür. Kısmet Çelik Kapı, Kıvrak Dekorasyon, OMS Yapı, Öncü Çelik Kapı ve Yurtsevenler Çelik Kapı diğer firmalar arasında bulunmaktadır.

Eskişehir Kapı En Uygun Satış Noktaları

Çelik kapı firmalarından Eskişehir’de en uygun satış noktalarının bilgilerini sizler için aldık. Firmalar hakkında öğrenmek istediğiniz bilgilere her an ulaşabilirsiniz.  Tavsiye ettiğimiz firmaları aşağıda görebilirsiniz.

İkizler Çelik Kapı Ürün Kodu 262

L Profilli Ahşap Pervaz

Ses ve Isı İzalasyonu,

Özel Paslanmaz Çelik, Emniyet Kelepçesi,  Dürbün / Tak tak kapı kolu

3 Adet Sabit Pim

Paslanmaz Ayarlı Kapalı Dil Karşılığı

Plastik Kapaklar

Delinmez Barel Kapağı (Zırh)

3 Adet Çok Yönlü Ayarlanabilir Menteşe

Kapı Tokmağı

MDF (8 mm) Üzeri Ahşap kaplama

14 Noktadan Kapanabilen

Çok Güvenli Kilit Sistem

550 TL

Takılacak olan alanın boyutları ve özel isteklere göre fiyat değişmektedir.

Tavsiye ettiğimiz ürünler arasında yer almaktadır. Özellikle konutların dış kapıları için güvenli
Erdem Çelik Kapı Klasik Laminoks Çelik Kapı Renk Seçenekleri ve diğer çelik kapılarda bulunan özellikler 375 TL

Modelde bulunan eklemelere göre firmada değişmektedir.

Klasik Sevenler için tavsiye ederiz.

 

Durna Çelik Kapı Laminat Panel Kapı

Model No:D R20

Dekoratif Özellikleri ile ön plana çıkan bir ürün. Siyah ve beyaz geometrik desenler ön planda 450 TL

Kapının monte alana göre fiyatı değişmektedir.

Görünüş olarak hoş bir çelik kapı tavsiye ederiz.
Doores Çelik Kapı

 

 

 

 

 

Gömme Mono Çelik Kapı Kancalı Kilit

Topuzlu Barel

Gömme Rozetli Kol

Monoblok alt kilit

Çelik kanat

750 TL

İstenilen ek özelliklerde fiyat değişebilir.

Tavsiye ederiz. Kullanışlı bir ürün
Formet Çelik Kapı

 

Neo Seri

Platin

121-005 Seri

Klasik Çelik kapı özelliklerinde dekorasyon olarak ön planda 800 TL

 

Tavsiye etmekteyiz. Serinin diğer ürünlerine de göz atabilirsiniz.


1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle