Pencere seçimi yaparken yalnızca teknik özelliklere değil estetiğe de dikkat etmek gerekir. Kahverengi PVC pencere modelleri bu yüzden tercih edilebilir.

Kahverengi Pimapen Modelleri

kahverengi PVC profilleri

kahverengi PVC profilleri

Evinizde ya da iş yerinizde otantik bir görünüm yaratmak için ahşap desenli kahverengi PVC pencereleri seçebilirsiniz. Kahverengi pimapen modelleri, açık ve koyu kahverengi renk seçeneklerine sahiptir. Pimapen tarafından üretilen kahverengi PVC pencereler ile evinize ayrı bir hava katabilirsiniz. Temizlenmesi oldukça kolay olan bu ürünler, diğer PVC pencereler ile aynı sistem özelliklerine sahiptir.

Kahverengi PVC pencere modelleri arasında laminat kaplamalı ürünler dikkat çekmektedir. Bu ürünler, orijinal ahşap gibi görünümleriyle oldukça şık bir tasarıma sahiptir. Evlerinizde ve işyerlerinizde güvenle tercih edebilirsiniz. Ürünlerin tamamı yüksek güvenlik sistemlerine sahip olmakla birlikte ısı, ses ve rüzgar yalıtımı oldukça güçlüdür. PVC kapı ve pencere fiyatları monte edilecek yerin ölçülerine ve eklenecek aksesuarlara göre belirlenmektedir.

Ahşap görünümlü lamine pencere ve kahverengi kapı modelleri hot-melt olarak bilinen sıcak yapıştırma tekniği ile dizayn edilmektedir. Ahşap görünümlü kaplama, ana gövdeye RAL sistemi ile yapıştırılır. Pencerenin yapısında ve renginde herhangi bir deformasyon meydana gelmez. Kahverengi kapı ve pencereleri bu şekilde güvenle satın alabilirsiniz.

Ev önü, kahverengi PVC pencereler

Ev önü, kahverengi PVC pencereler

Kahverengi pencere modellerinde farklı ton seçenekleri bulunmaktadır. Maun, meşe, altın meşe, sedir, ceviz, kestane gibi ağaçların tonlarına göre farklı modeller bulunur. Evinizin dekorasyonuna ve zevkinize uygun bir renk seçerek harika bir görünüm yaratabilirsiniz. Kahverengi pencere modelleri kolay temizlenme özelliğine sahiptir. Rüzgara, ısıya ve sese tamamen dayanıklıdır.

kahverengi tonları

kahverengi tonları

Kahverengi Pimapen PVC Fiyatları

Kahve Rengi PVC pencere

Kahve Rengi PVC pencere

PVC pencere satın alırken dikkat etmeniz gereken ilk kıstas kalite olmalıdır. Ucuz fiyatlar ile  satış ve montaj yapan birçok yer vardır. Ancak satın aldığınız PVC pencerenin evinizde yüksek ısı, ses ve rüzgar yalıtımı sağlaması için kaliteli bir model tercih etmelisiniz. Bu kıstasa özellikle renkli pencere satın alırken dikkat etmeniz gerekir. Çünkü ucuz lamine modellerde kısa süre içinde yıpranma, renk solgunluğu, soyulma gibi deformasyonlar görünebilmektedir. Ahşap desenli pencere modellerinde mutlaka Pimapen’den alışveriş yapmalısınzı. Pimapen’in hem kullanım hem de estetik bakımından uygun modelleriyle evinize ayrı bir hava katabilir, tam anlamıyla bir ısı ve ses yalıtımı sağlayarak evinizi ferah tutabilirsiniz.

PVC pencere fiyatları pencerenin monte edileceği yerin ölçüsüne, bu ölçüye göre belirlenen modele ve ek aksesuarlara göre belirlenir. Pencerenin profil ölçüleri çıkarılarak bir metretül fiyatı belirlenir ve bu fiyat pencerenin ölçüsüyle çarpıldıktan sonra aksesuarların fiyatları da eklenir ve tam fiyat böyle belirlenir. Ancak kahverengi pimapen fiyatları genellikle diğer modellerden daha yüksektir. Bunun sebebi kahverengi pimapenlere lamine kaplama yapılması ve bu kaplamanın belli bir maliyete sahip olmasıdır.

Kahverengi pimapen kapı ve pencere fiyatları hesaplanırken, toplam metretül ve aksesuar ölçüsünün üzerine lamine fiyatını da eklemek gerekir. Bu fiyat genel olarak büyük bir uçurum yaratmasa da, diğerine göre belli oranlarda yüksek olacaktır.

Belirtildiği gibi, PVC pencere ve kapı fiyatları belli bir algoritmayla hesaplanır. Ancak ortalama tek kanatlı bir kahverengi pimapen kapı 500-600 TL arası bir fiyatla bulunabilmektedir. Kahverengi pimapen kapı fiyatları kapının ölçülerine ve modeline göre de değişmektedir. Pencerelerde ise fiyat genellikle 150 TL’den başlamaktadır. Tek kanatlı bir kahverengi pencere 150-200 TL arasında bir fiyatla satın alınabilir.

SAtın alınacak ürüne karar verirken, orijinal ve kaliteli olduğundan emin olmalısınız. Yukarıda belirtilen fiyatlardan daha ucuz PVC ürünler de bulabilirsiniz. Ancak Pimapen tarafından üretilen, tam yalıtım ve koruma sağlayan ürünleri uzun yıllar boyunca herhangi bir sorun olmadan kullanabilirsiniz. Pimapen’in kahverengi kapı ve pencereleriyle yaşadığınız yeri ferah ve güvenli tutabilirsiniz.

En Ucuz Kahverengi Pimapen Satan Yerler

Kullanılmış ve sökülmüş kahverengi PVC pencereler oldukça ucuz fiyatlar ile satılabilmektedir. Ancak bunlar orijinal ürünler olsa da satın almamanız tavsiye edilir. Çünkü deforme olmuş olabilir ve yağmur, rüzgâr gibi etkenlere karşı dayanıksız olabilir. Fiyat hesaplaması yaparken her zaman kaliteyi göz önünde bulundurmalısınız.1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (6 votes, average: 4,33 out of 5)
Loading...

Yorum ekle