Kapı üreten firmalar birçok modelle kullanıcılarına seçimlerinde kolaylık sağlamaktadır. Evinize en uygun kapıyı seçmek zevkinize kalıyor.

Tosya kapı firmaları

tosya kapıKapı firmaları kendi alanlarında kendini geliştirmiş ustalar ile çoğu zaman özgün modelleri kullanıcıya sunmaktadır.

Kapıların en çok üretilen yerleri olan Tosya kapı firmalarının tercih edilme sebepleri de her tür kapı üretimi üzerinde uzman olmaları ve kaliteli ürünler üretmeleridir.

Kastamonu’nun Tosya ilçesinde olan üreticiler kullandıkları malzemeler ile oldukça ilgi görmektedirler.

Kaliteli ve kullanıcının isteğine uygun kapı üreten bu firmalar uzun yıllar ürettikleri ürünlere garanti sunabiliyorlar.

Tosya kapı firmaları birbirleri ile yarışan firmalardır. Bu sayede gün geçtikçe modern yaşama uygun kapıları imal edebilmektedirler.

  • Tosya ahşap
  • Sedef ahşap
  • Tosya Yiğitsan kapı
  • Elif ahşap

Tosya da bulunan kapı firmaları çoğu zaman ürettikleri ürünleri yarışmalara dahi sokmaktadır.

Tosya’nın en iyi firması olarak bilinen Sedef Ahşap Tosya’yı temsil amaçlı gittiği fuarlarda kendini kanıtlamayı başarmıştır.

Ahşap kapı üretimi konusunda Kastamonu’nun eşsiz ormanlarından yararlanan Sedef Ahşap kalitesini her fuarda bir kez daha kanıtlamıştır.

Daha çok el emeği ile üretilen kapıların fiyatları biraz yüksek olsa bile standartlara uygun olmasına önem gösterilmektedir.

Sedef Ahşap aynı zamanda istenilen modele göre kapılarını üretebilmekte ve özel seri kapılarda yapmaktadır.

Diğerleri ile arasında ki en büyük fark oldukça yenilikçi olmasıdır. Modern yaşama uygun kapılar üretmekte adeta ustadır ve ürün modelleri her zaman günceldir.

Yaklaşık fiyat ve modelleri

Tosya firmaları ahşap konusunda uzman oldukları için genellikle iç kapı üretirler. Bu sayede iç kapı alanlarını kolayca istenilene uygun hale getirebilmektedirler.

Firmalar fiyatlarını kullanılan ürün dışında, işçiliğe göre de belirlemektedir. Daha çok CNC sistemi ile olan kapıları reddederler.

Ustaların kendi elleri ise sanayilerden çıkardıkları kapılar yoğun ilgi görmektedir.

Özellikle panel kapıların her modelini her eve uyarlanması hakkında yoğun bilgiye sahiptirler. Bunların başında ahşap kapı gelse bile modern yaşam da daha çok Amerikan kapılar tercih edilmektedir.

Amerikan kapıları satın almak istiyor iseniz Yiğitsan kapı ile görüşüp modellerini görmelisiniz. Kendi alanında uzman olan firma, fiyatlarını da her zaman müşteriyi zorlamayacak şekilde oluşturmaktadır.

Tosya ahşap ormanların güzelliğine zarar vermeden ahşap kapı üretirken, daha şık bir görüntü oluşturmak için MDF kaplama ahşap kapıları imal etmektedir.

Bu sayede Tosya ahşap hem modern bir görüntü sergiler hem de ahşabın kalitesini müşterine kolayca kanıtlayabilir.

Ancak kaliteli bir kapı istiyorsanız uğramanız gereken firma sedef kapıdır. Ahşap kapıları işleyerek kullanıcıyı ahşabın şık halini sunmaktadır.

firma model fiyat özellik
sedef ahşap Ahşap iç kapı 300 TL – 800 TL Modern ahşap kapılar
tosya ahşap MDF kaplama 250 TL – 750 TL İç ahşap dış MDF kapı
Yiğitsan kapı Amerikan kapı 200 TL – 600 TL Ahşabın işlenmiş hali

 1 yıldız2 yıldız3 yıldız4 yıldız5 yıldız (İlk oy sizden olsun)
Loading...

Yorum ekle