çözüm otomatik kapı kayseri-Firma sitesi: www.cozumkayseri.com

Firmamız , belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir kapı, Ferforje Kapılar 
( Yana kayar Bahçe Kapıları) Kepenk, panjur, Turnike Geçiş Kontrol sistemleri ve Bekçi Takip, Personel Takip, HGS ve OGS Sistemleri, Plaka Tanımlama Sistemleri (PKT),Hızlı PVC, Krom ve Alüminyum korkuluk, Demir doğrama ve alüminyum doğrama ile Hizmet vermekteyiz.
 Çözüm yapı teknolojilri & Otomatik kapı geçiş konrol sistemleri; Garaj Kapıları, Endüstriyel Kapılar, Hangar Kapıları, Yükleme Sistemleri, Bariyer ve Park Otomasyonu, Bahçe Kapısı Otomasyonu ve Radarlı Kapı Sistemlerinden oluşan geniş ürün yelpazesi ile sektörünün liderlerinden olan firmamız Hedef Yaşamı Kolaylaştırmak!!! sloganı doğrultusunda faaliyetlerini sürdürmektedir.

Firmamız, bugüne kadar sanayi ve ticaret hayatında edinilmiş bilgi ve birikimi, geleceğe taşıyacak yapılanmasını sağlam kurumsal temelleri üzerinde tamamlamıştır.

Firmamız, belirlediği misyon ve vizyon doğrultusunda Yeni Tenolojiyi takip eder ve sizin için sürekli gelişen ve kendisini yenileyen bir firma olarak dürüst çalışma ilke ve prensipleri çerçevesinde çalışmalarını sürdürmektedir.

Firmamız ürünlerinin satışını ve uygulamasını Kayseri ve Anadolu’da uzman ekipleriyle gerçekleştirmektir.

Yapı otomasyon sektörü ülkemizde yeni gelişen sektörler arasındadır. Bu nedenle son kullanıcıya en sağlıklı yollardan hizmet ulaştırmanın önemi ortadadır. firmamız, ürün ve hizmetlerinin nihai müşterilere sağlıklı ulaştırılmasını sağlamak amacıyla satış ve uygulama noktalarına yönelik olarak teknik destek vermektedir.

Dünyada gelişen teknolojiyi yakından takip ederek, sektöründe farklılık yaratacak yeni ürünleri ürün yelpazesine katmaya büyük önem vermektedir.

Firmamız yeniden yapılanma ve değişim projesi kapsamında hedefini sürekli müşteri memnuniyeti, sürekli kalite olarak belirlemiştir. Ayrıca Avrupa normlarında üretimini gerçekleştirilen ürünleri bünyesinde bulundurarak kalitesini CE Sertifikası ile belgelendirmiştir ürünler kullanmaktadır.
 
Teknik Servis Ekibimizin Alanlarında uzman ve servis te güler yüzle yaklaşan Sorunları yerinde ve zamanında çözmeyi hedefleyen özverili kişilerden oluşur..