Sadece Kapı - Toptan ve Perakende Kapı SatışıFirma sitesi: https://www.sadecekapi.com

Kapı firması olarak tüm ahşap ve çelik kapı satışının yapıldığı sanal mağazamız olan sadecekapi.com, müşterilerin ihtiyacı olan tüm kapı çeşitlerini bulabilmeleri için geniş ürün yelpazesi ile hazırladığımız online satış sitemizdir. Dairelerin oda kapısı, bina giriş yapıları, çelik kapılar, ofis kapıları, yangın çıkış kapıları gibi ahşap, metal ve kompozit türünde kapı çeşitlerimiz yer almaktadır.
Size en uygun kapı çeşidini üst menüden filtreleyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kapılar renk çeşitleri, modelleri, ölçüleri ve fiyatlarını görebilir, beğendiğiniz kapının kasa ölçüsüne göre montaj dahil fiyat alabilirsiniz. Depo satışlarımızda mevcuttur. Anadolu ve Avrupa yakası mağazalarımızı ziyaret ederek ürünü ve renklerini görerek kapı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.
Yurt dışı satışlarımız ile kamyon ve tır bazında ürün gönderimi de yapmaktayız. Kapı miktarına ve ödeme koşullarına göre size özel iskontolarımız ile daha uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.
En Yaygın Kullanılan Kapı ÇeşitleriBina giriş kapıları, villa kapıları ve yangın çıkış kapıları uzun süre kullanıldığı için ortalama 5-10 yılda bir değişir. Daire satın alan, daire tadilatı yaptıran ya da binanın dış cephesi ile birlikte apartman giriş kapılarını yenilemek isteyenler, daha sağlam ve yeni sezon kapılar ile değişim yapmak isteyebilirler. Bunların dışında genel olarak daire içindeki oda kapıları ve ofis kapıları değişmektedir. Bu kapıları kısaca açıklamak gerekirse;
Kompozit Kapı:  Kompozit ve ahşap karışımı kapılardır. Tuvalet ve banyo gibi ıslak zeminler için özellikle tercih edilir. Nem ve rutubetten etkilenmez, çizilmez ve darbelere karşı dayanıklıdır. Tek şikayeti kompozit kapı modellerinin eskimiyor olmasıdır.
Amerikan Kapı: Modası hiç geçmeyen standart kapı çeşitleri arasındadır. Fiyatının uygun olması ve seri üretiminin olması sebebiyle hemen hemen tüm kapı firmalarında satışı yapılmaktadır. Lake boyalı amerikan kapı seçenekleri de mevcuttur. Dez avantajları arasında; ıslak zeminler için uygun değildir, darbelere karşı pek dayanıklı değildir, nem ve rutubetten etkilenebilir.
Lamine Kapı: Melamin maddesine orjinal ahşap desenleri verilerek ve çeşitli işlemlerden geçirilerek dayanıklığı artırılmış halde mdf plakalara yüksek basınç ve ısı ile kaplanmış halidir. Kaplama kapı olarak da bilinir. Lamine kapı çeşitleri sağlam ve kaliteli olması ile tercih edilen kapılar arasındadır. Melamin sert bir madde olduğundan dolayı çizilmez ve darbelere karşı dayanıklıdır. Islak zeminlerde de tercih edilmektedir.
Mdf Kapı: Dayanıklı ve sağlam olması ile bilinen mdf kapılar, cnc makinelerde desen verilerek üretilen kapılardır. Camlı ve camsız seçenekleri mevcuttur. Su geçirmediği için dış kapı olarak, tuvalet ve banyo kapıları olarak da kullanılabilir. Isı yalıtım özelliği ile avantaj sağlayan mdf kapı modelleri tercih edilen kapılar arasındadır.