Deltador Çelik Kapı | Bursa çelik kapı | Amerikan kapı | Yangın kapısıFirma sitesi: www.deltador.com

[table]01/01/2003 yılında, Bursa’da faaliyetine başlayan  firmamız, çelik kapı ve iç mekan kapıları ile hem üreticisinin hem de, müşterisinin güvenini kazanmış ve çalışmalarının Bursa ve güney Marmara’da başarısı, 2008 Şubat ayı başında HİS-KAR YAPI İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.  Kurarak faaliyetlerine güç kazandırmıştır.

Bursa ve güney Marmara’da 2003 yılından bu güne (Ekim/2009’a) kadar yapılan çalışmalardaki titizlik, satış sonrası hizmet ve teknik çalışma anlayışı gerek perakende ve gerekse proje çalışmalarda dikkat çekmiş, hem perakende de hem de toplu projelerde tercih edilen firma olmuştur. Bu ilgi ve firmamıza duyulan güvenden ötürü, bizi tercih edenlere sonsuz şükranlarımızı sunar, tercihlerinden dolayı tekrar teşekkür ederiz.

03/06/2010 DAN İTİBAREN FİRMAMIZ KURUMSALLAŞMA FAALİYETLERİ ÇERÇEVESİNDE ŞİRKET ÜNVANINI  DELTADOR ÇELİK KAPI YAPI İNŞAAT MOBİLYA SAN.TİC.LTD.ŞTİ. OLARAK DEĞİŞTİRMİŞTİR.

Başarının sırrını soranlara; Çelik kapı ve iç Mekan kapısı bizim işimiz demiştik. Yurt içi ve Yurt dışı müşterilerimize Bu bir TÜRK MALI ‘dır, diyebilmenin haklı gururunu yaşamış ve yaşatmış olmak için daima çalıştık..çalıştık..yenilikleri de hep takip ettik. 


SAGILARIMIZLA
DELTADOR ÇELİK KAPI YAPI İNŞ. MOBİLYA SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
[/table]