ALPLAM FABRİKASI -LAMİNAT KAPI, MOBİLYA, COMPACT KABİN, OFİS BÖLMESİ,BASAMAK, YÜKSELTİLMİŞ YER DÖŞEMESİ, PARKE, AKUSTİK PANELFirma sitesi: www.alplam.com.tr

Merhaba
Yurt içinde ve yurt dışındaki devam eden HASTANE, okul, AVM, üniversite, otel, residence, villa tüm inşaatlarınız için projelerinizden bize iletirseniz, size teknik detaylarınıza uygun, MONTAJ DAHİL tekliflerimizi sunmaktan gurur duyarız.   
İLETİŞİM:  levent@alplam.com.tr    TEL:  0 535 945 26 54  Whatsapp,  Viber

KATALOĞUMUZ; http://www.alplam.com.tr/alplam-katalog/ 

 FARKIMIZ; Ürünlerimizi kavisli, yuvarlak köşeli, TAMAMI LAMİNAT KAPLAMAMIZDIR.

http://www.alplam.com.tr/lam.kap.alm.kasa-katalog/   Alüminyum Kapı Kasası  ( Laminat Kaplı)  TÜRKİYE'DE İLK VE TEK ÜRETİCİYİZ.

HASTANE, ÜNİVERSİTE, OKUL, AVM, RESIDENCE, OTEL, VİLLA, KONUT için…. Teknik Şartnameye, standartlara, ihale şartlarınıza uygundur)

ÜRÜNLERİMİZ;
LAMİNAT KAPI  ( Kavisli Yuvarlak Köşeli),  Alüminyum [b]Kapı Kasası (Laminat Kaplı )     http://www.alplam.com.tr/lam.kap.alm.kasa-katalog/   TÜRKİYE'DE İLK VE TEK ÜRETİCİ
[/b]LAMİNAT PARKE,  
LAMİNAT SÜPÜRGELİK,  
LAMİNAT BASAMAK
YANGIN KAPISI,   
KURŞUNLU KAPI,  
ACİL ÇIKIŞ KAPISI
COMPACT KABİN (OFİS BÖLMELERİ,  TUVALET BÖLMELERİ)
YÜKSELTİLMİŞ YER DÖŞEMESİ
AKUSTİK PANELMUTFAK VE BANYO DOLABI, TEZGAH,...

REFERANSLARIMIZ;   Ulusal Yatırım A.Ş., Ege Üniversitesi,  Türk Hava Yolları,  Vakıfbank, Medifema Hastanesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Palm Otel,  IRAK Erbil Tedavi Merkezi, İstanbul TPAO,  Ata HOLDİNG, Çiğli Kaymakamlık, Haydar Aliyev Lisesi, Milas Öğrenci Yurdu, İzmir İl Özel İdare,  İstanbul Şehir Tuvaletleri......

1984 yılında ticaret hayatına mobilya ve dekorasyon sektöründe başlayan firmamız 1998 yılında laminat ürünler üretimine başlayarak üretim kapasitesini ve yelpazesini arttırmıştır. 2011 yılında ise ülkemizde seri olarak sadece laminat ürünler üreten ilk fabrikayı kurmuş bulunmaktayız.

Bugün ise bütün ürünlerimizin kaplama ana malzemesi 0.4-0.6 ve 0.7 mm kalınlığında dekoratif HPL(High Pressure Laminate-Yüksek Basınçlı Laminat) ve CPL(Continuous Pressure Laminate-Düşük Basınçlı Laminat) ‘dir.

İmal ettiğimiz nihai ürün ısıya, çizilmeye, aşınmaya, neme, darbeye ve çeşitli kimyasal ürünlere son derece dayanıklıdır ve hastane,otel,restaurant gibi hijyen konusunda son derece hassas olan tesisler ve medikal alanlar için aranan sertifikalı bir üründür.

Ürünlerimizin bu dayanımından dolayı sevkiyattan ve montajdan sonra ürün üzerinde herhangi bir rötuşa gerek kalmamaktadır.

Üretim bandımızda seri olarak laminat kapı,kapak,profil,levha,merdiven basamağı,süpürgelik,mutfak ve banyo dolap ile tezgahları üretebilmekteyiz.Bu ürünler doğal(mat),parlak,dijital,metalik,diagonel ve veneer(ahşap dokulu) yüzeyli olarak üretilebilmektedir.

Düz ahşap görünümlü parlak renklerden oluşan geniş bir renk kartelasına sahibiz.İnşaat sektöründe proje bazında otel,hastane,okul,AVM,yurt ve konut projelerinde hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizin en büyük farkı kavisli-postforming özelliğinin olması ve ürünlerin tamamında 0.4,0.6,0.7 mm laminat kullanılmasıdır.

Ürünlerin tamamı laminatla kaplanmakta ve ürünün herhangi bir yerinde laminat harici bir boya ,PVC bant vs kullanılmamaktadır.Bu imalat teknolojimizden dolayı ürünün kullanım alanı,kalitesi ve dış etmenlere karşı dayanımı artmaktadır.İç kapılara ek olarak genellikle endüstriyel ve projeli alanlarda kullanılan ses izolasyonlu,kurşunlu ve yangına dayanıklı kapılarımız da mevcuttur.

İyi Çalışmalar Dileriz
Levent Hepasar
ALPLAM LAMİNAT KAPI İNŞAAT MUTFAK BANYO DEKORASYON SAN.TİC

Mobile:  +90 535 945 26 54  Whatsapp, Viber, WeChat
Tel:        +90 232 832 11 28  
Fax:  +90 232 832 11 38    
SKYPE:    leventhepasar
Mail:  levent@alplam.com.tr      
WEB:  www.alplam.com.tr
FABRİKAMIZ;       izmir cad. No:16  Kakliç  35000  izmir TÜRKİYE
Çiğli Vergi Dairesi:   132 012 3749   

Ürünleri

 Laminat kapı
2076 gösterim

Yaptığı iş örnekleri

913 gösterim LEVENT
742 gösterim LEVENT
722 gösterim LEVENT
1089 gösterim LEVENT